Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Aza barna valami kaukázusi medveölő fajta? :saluting_face: :rofl:

3 kedvelés

Ó, Abdul! :joy:

3 kedvelés

Vissza higítottam a 10% kevert Tpa M-ype. 7%-ra és rájöttem ez sem az én ízem!!

4 kedvelés

Ez sem,vagy így sem? :slightly_smiling_face:
Nagyon megosztó íz, a hígítási arány is befolyásoló tènyező,hogy beválik-e.Amit korábban írtam 1.5%-on maximum 2-ön,nálam akár mindennapos is lehetne.

3 kedvelés

Egyenlőre azt mondanám így sem!! Még adok neki esélyt, hallgatok rád . Még hígítom!!

3 kedvelés

Én is 10-be kevertem anno, ugye egyből 120 ml-nyit :nauseated_face::scream::open_mouth: :joy:

3 kedvelés

Én 100ml :face_with_diagonal_mouth:

3 kedvelés

Vegyél ki belőle 5 ml-t, és azt hígítsd fel, hátha 2-3 százalékon jó lesz.
Én az íze miatt inkább leszennyeztem vele a lefolyót :pleading_face:
(Forró vizet ne engedj rá :joy: visszacsapott a szaga).

4 kedvelés

Egyre gondoltunk!! Pontosan azt tettem az előbb ,mit írtál!! A szagáról ugyan az a véleményem!! :joy:

3 kedvelés

Hát, sokan szeretik, én ezt tiszteletben is tartom, de velem szörnyű csúfság esett. II. Vaper életem első keverése, nagy lendülettel :joy:

2 kedvelés

Most mindenesetre félre tettem. Mára ennyi elég volt belőle!! Holnap ha hazajövök az erdőről megkóstolom. És befejeztem a kísérletet!! Vagy lefolyó vagy sem!! :rofl:

2 kedvelés

Ha már beérett, és úgy hígítod, akkor csak a kellemetlen íz nem fog annyira ízes lenni. Érdemesebb legközelebb több 10ml-es adagot készíteni, különböző hígításúakat. Ha viszont változik az íz, akkor szerencséd van, nem volt még beérve. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Köszönöm szépen!! Egy óra múlva próba!

4 kedvelés

Kazán el mos, vatta csere, próba!! Határozottan kellemesebb. Azt még nem tudom szeretni fogom vagy sem, de kiönteni nem kell!! Már nem számítottam rá. Kellemes meglepetés!! Még mindig ízlelgetem, az ízét nem tudnám mihez hasonlítani, de határozottan nem rossz!! Ha nem is állandó íznek, de közbe közbe, jó lesz ez!! :grinning:

4 kedvelés

Ha még érik, szelídülhet​:grin:
.
.
.
.
.
.
.
:corn:

4 kedvelés

Ha nem gond a menthol, azzal sok mindent tudtam elfogadható állapotba hozni.

4 kedvelés

Köszönöm, de mentolost soha!

4 kedvelés

M-type+menthol? :scream::open_mouth::rofl:Ejjjjha! :grin:

4 kedvelés

Merész gondolat?

4 kedvelés

Csődörből vödörbe :rofl:

4 kedvelés