Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Nem leszólás volt,tényleg tök olyan mint a barackos ice tea :laughing:
Nekem most a tripod azzal fut egy ideje :heart:

4 kedvelés

A Fa annyira natúr és tömény, egysíkú ízek, hogy érdemes megbolondítani valamivel.
A málna az full málna, és kész :grin: mint a cseh keménycukorka vót.

2 kedvelés

De már 10 százalékban? nagy gourme vagyok,de gyenge eresztés

3 kedvelés

Hát, régen 2-3-4-5 százalék elég vót… :thinking:

3 kedvelés

Elhiszem. Én is imádom a barackos teát. Jelenleg Dl-ben a barackos mangós ananaszos driftert szívogatom. Következő terv ezeket az ízeket külön külön is megkostólni. :smiley:

6 kedvelés

Ipari centrifugában szétválik :thinking::roll_eyes:

3 kedvelés

Ez már nagyrészt köddé vált.:sweat_smile: Jövőhónapban rápróbálok a bombo márkára. Van ott dohányos meg gyümis is. Sokaknál láttam itt gondoltam kipróbálok párat.

8 kedvelés

Le adtam egy kisebb rendelést, mert már nem bírtam a kíváncsisággal János Groszeibl-nek köszönhetően!!

11 kedvelés

Annyian dicsérték, hogy érkezett ma egy By-ka v10 klón tesztjelleggel… :slight_smile: (aliexpress, wolfcoolvape).

Jól sejtem, hogy a bajonettzárnak szorosan oda kéne fogni a középrészt? Ha leveszem a feltöltőgyűrűt (ami odaszorítja) akkor lötyög a közepe, emiatt szerintem beszivárog a leves a kazántérbe mivel alatta nincs o-gyűrű (a teszt videókban sem látok) és megfolyik kicsit… Kár érte, így max itthoni használatra lesz. Ha kicsit belefújok a driptipnél akkor szépen távozik a felesleg, viszont az a baj ez a levegőnyílásokon oldalt és alul az 510 csatinál is megtörténik.

Amúgy maga a konstrukció tetszik, íz-levegőzés sem rossz, de ez a középrész nagyon zavaró. A driptip is alig szorul.

Kérdés: a másik nagyobb palást hogysmint működne? Nem igazán jöttem rá, nem passzolnak sehova a menetei.

6 kedvelés

Szia!! Nekem is kb 2-3 hete jött meg csak Dsx gyártású . Az nálam a driptip jó, első töltéskor nem szivárog ,de utántöltésnél egy kicsit igen ,de csak a levegőnyílásokon, Az 510-nél nem vettem észre. A nagyobb palástot még nem próbáltam, de estefele ki fogy egyszerre megpróbálom. Le írom mi van!!

6 kedvelés

Nekem az okozott nehézséget egy kicsit , hogy ami a foton van pálást alján a fém gyűrű nem jött le együtt a palásttal és csak nehezen indult meg!! Ha levettem simán fel lehet tenni!! Neked nem maradt véletlenül rajt? Mert akkor nem tudod feltenni!!

4 kedvelés

Minden szépen összepasszol mindennel, egyedül ez a közép rész nem oké… Bár pont elég nagy gondnak tűnik, mert adott esetben hogyan adjam így el nem átverve a vevőt… :confused:

6 kedvelés

Szerintem nem versz át senkit!! Az eredetiről nem tudok mit mondani, de szerintem az összes klónnak mozog a harangrész. Az enyémben is.

4 kedvelés

Ez is megérkezett, impulzus vásárlás volt. Aromateszt alapján :joy::grin::beers:

11 kedvelés

Ez 2 jó cucc, ha igaz :+1: a hosszú távú íztartásukra leszek majd kíváncsi.

6 kedvelés


Ezek után én is mindenre :hugs::grin:

10 kedvelés

Nem mondtad, hogy kukoricafőded van :grin:szép sor

6 kedvelés

A macska sem nézi jó szemmel…

4 kedvelés

Hál isten nekem nincs kukorica :corn: íze​:sweat_smile:

8 kedvelés

A Liquidhall nagyon gyors volt!! Már meg is érkezett a Gooat!! Este keverés!!

11 kedvelés