Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

https://www.googleadservices.com/pagead/aclk?sa=L&ai=DChcSEwjnwOSBrMKGAxXmlIMHHeKbDk4YABAEGgJlZg&ase=2&gclid=Cj0KCQjw9vqyBhCKARIsAIIcLMEaf7RHnLMtOXVtdiSn8NxR2CFpMqP2XJyeLxrOja29I4bonI9wxKAaAibfEALw_wcB&ohost=www.google.hu&cid=CAESV-D2v-_UXTotpDmDyoln_o4zqE6BzaiJ41t3IBDESkr2MPVkzpYT8Yz21YfJMTrCNr7-f-n7n6aLFQed9svvV8N2wI1oWtviT9U8Gh0UMzG2kw_wv_LpUw&sig=AOD64_3ZiJKf4HAdElcgoXccRzxbvL-40w&ctype=5&q=&nis=4&ved=2ahUKEwjVod6BrMKGAxV6gP0HHaUbBxwQ9aACKAB6BAgDEB8&adurl=

https://www.googleadservices.com/pagead/aclk?sa=L&ai=DChcSEwjnwOSBrMKGAxXmlIMHHeKbDk4YABAJGgJlZg&ase=2&gclid=Cj0KCQjw9vqyBhCKARIsAIIcLMGXOhVRkZN2F2zWOZpg5OgHL1g3TeRYz-PLw99jdSkAc9j5UiVw8-UaAnxaEALw_wcB&ohost=www.google.hu&cid=CAESV-D2v-_UXTotpDmDyoln_o4zqE6BzaiJ41t3IBDESkr2MPVkzpYT8Yz21YfJMTrCNr7-f-n7n6aLFQed9svvV8N2wI1oWtviT9U8Gh0UMzG2kw_wv_LpUw&sig=AOD64_1IBulTL9sS7BAo7w3KUiydZqM_Uw&ctype=5&q=&nis=4&ved=2ahUKEwjVod6BrMKGAxV6gP0HHaUbBxwQ9aACKAB6BAgDEDw&adurl=

7 kedvelés
7 kedvelés

Egy hátránya van, gyors utaztatóként nem praktikus. Viszont igényes és dekoratív.

(Minden Solubomnak veszek - megfogadtam :joy: vóna, ha…)

4 kedvelés

Lehet még kapni ilyen üveget!
Hónap elején vettem 10 db-ot.
Itt sikerült szerezni:

8 kedvelés

Nem DL-ezek, de én gondolok a DL-esekre is :hugs:

10 kedvelés

Lefolyóba mostanában semmit. Volt egy melléfutásom a Big Mouth bounty-s aromájával, de Heisenberg-gel felütve egész fogyasztható lett. Mondjuk magában a Heisenberg sem favorit nálam. Még keresem a jó gyümölcsös ízeket, de apránként tudok csak haladni. Azt vettem észre, hogy egy tank után ízt kell váltanom, mert megcsömörlök tőlük. Pinkman és a szőlő az a bejövős eddig. Na meg a Mistic Juice Nutty Dream. Ez utóbbi mondjuk simán mehet több tank is egymás után.

5 kedvelés

Köszönöm mindenkinek. Jani, neked külön köszönet, mert ez az üzlet kb. 5 perc sétára van tőlem, itt Miskolcon. :sweat_smile: A postaköltség zsebemben marad. :grin:

6 kedvelés

De hogy lehet ebből tölteni? Vagy belemártod az egész tankot? :sweat_smile:

8 kedvelés

Én is hasonló üvegben tartom de szállításhoz ,használni meg átöntöm csőrősbe… :no_good_man: ennyi

4 kedvelés

Erősen gondolkodtam ilyen gyóccertári barna pipettáson is. Ne legyen má mikroműjanyag a lében.

4 kedvelés

Alapból van(alapban is van) :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Köszönöm a megnyugtató szavakat. Megint spóroltam :smile:

4 kedvelés

A barna nem rossz,csak nem látom a szép színű leveseket.
A pipetta meg nem nekem való,vettem abból is 10 db-ot gyógyszertárban,de vékony volt a felszívókája :grin:

6 kedvelés

Polip ropilén?

Engem jobban zavar a szilikon :roll_eyes::grin:

4 kedvelés

Igen, érlelni szeretném. A dohánykivonatosoknak tervezek pár darabot, mert türelmetlen vagyok, és tuti, hogy egy hétig sem bírnám, és rápróbálnék. Ha ilyenben van, nem bíbelődöm vele, hogy a tankba öntsem.:sweat_smile:

3 kedvelés

Ott a pont.:wink:

3 kedvelés

Nekem még vannak aromás pipettásaim. Mondjuk azokba nem töltenék, csak néha előveszem őket szagnosztalgiázni :smiley:

5 kedvelés

Egyszerű: beleugrasz a tankkal a kezedben. :rofl:

1 kedvelés

Ki se kell jönni, bevinni a kevernivalót :grin:

Penny marketben láttam hasonlót. :saluting_face:

2 kedvelés