Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

A Journey alsó hangon egy hónap érés.

7 kedvelés

23 napos…de egyébként nincs az az îz ami nàlam megéri,hogy hónapokat vàrjak.Egy inawera dohányos egy hét és nàlam csodàlatos…1200.-ból 170 mili.

6 kedvelés

Úgy látom egyszerre kevertünk, csak én nem ezt :grinning:

5 kedvelés

2 hónap múlva meg :roll_eyes::open_mouth::corn::corn:

8 kedvelés

Maraggyá má magadnak :rofl:

5 kedvelés

Ok, i am i…de lehet hogy félre tippeltem és 10-11 hét kell :pleading_face:

5 kedvelés

Szia!! most szeretném kipróbálni az inawera dohányos aromákat. Szeretném megkérdezni ,hány százalék aromát ajánlasz mtl be?

3 kedvelés

Nálam úgy alakult ,hogy Ry4 6%fused cured 4%sunset Virginia 3% 555gold 5% USA mix 3%

5 kedvelés

…és egy észrevétel LiquidHall -ról minden oké…amit máshonnan rendeltem nálam egész más îzek jöttek elő:thinking:

5 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm a válaszod!! Kipróbálom!! Most a vape42-ről rendeltem!!

3 kedvelés

Igazán nincs mit…ha egy îzt kellene szîvnom amîg élek az ő lenne:

5 kedvelés

Igen azért tőled kérdeztem, mert láttam az írásaid, hogy neked bejön!! Az ry4-et és az 555-öt rendeltem és ha jól emlékszem a virginiai-török keverék!!

5 kedvelés

Szerintem nem fogsz csalódni!jó kóstolgatást!

3 kedvelés

Köszönöm!!

3 kedvelés

Ha ütős okldschool műdohány kell, ajánlom a Pyramid-ot tőlük.
Klasszikus :+1:

4 kedvelés

Szia. Bocs a kérdésért, de ezt az aromát ilyen üvegben árulják, vagy honnan lehet ilyet szerezni? Több régebbi posztnál is belefutottam, és nagyon tetszenek.

4 kedvelés

Ezek régi kincsek, nem tudom, újonnan árulnak-e valahol.

Még Bambit tartottak benne tatárjárás idején :pleading_face:

5 kedvelés

Ó, köszönöm. Nagyon buli. Sörösüvegként még lehet kapni, de 500 ml-t nem keverek azért. :sweat_smile:

4 kedvelés

Pedig úgy a jó (400 milli go lefolyó:pleading_face::joy:) én úgy ugrottam neki bő 2 éve…

5 kedvelés

Én 10 db-ot rendeltem ebben érnek a keveréseim.

De ha :blush:https://palackom.hu/Frantoio-01-Literes-uvegpalack?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjw9vqyBhCKARIsAIIcLMGmzUGqli3magu3PvUUCrh9T-L3NEViwf22807g3GkxWTcWTrhvgm0aAjRbEALw_wcB

8 kedvelés