Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Hajnali kellemes meglepi 2.5 hónap érés után. Régebben nem tudtam eldönteni, az itteni vélemények alapján, hogy ez most milyen ízvilág.
Nos, elsőre kellemes, jó. Nem túl erős, kicsit Virginiás jellegű, de annál “vaskosabb”, gazdagabb aroma. Kellett neki hosszabb érlelés.
(Régebben kóstoltam török szintetikust, na az nem gyere be).
Ez begyün :slightly_smiling_face:

Megjegyzés: hálistennek a török dohány ettől a gyártótól nem “törökméz”, se nem :corn:

11 kedvelés


Black Queen :grin: - ennek is eljött az ideje, szegény éveket várt a sorára egy doboz mélyén

6 kedvelés

Akkor már nemhogy érett, középkorú :grin:

2 kedvelés

Hát az öreglány nem mai csirke. Viszont :corn:mentes!:sweat_smile:

Elvetemült DL-fogyasztóktól (@dl_csoport) kérdezném, mit tudtok most single coil RTA-t javasolni. Főbb szempontok:DL 35-40W, nem műanyag palást; az se baj, ha lehet valahol kapni is :sweat_smile:

1 kedvelés

Ez kardinális kérdés :+1::grin: nagyon sok aroma kívánja a kb. azonnali elszívást, ezt észrevettem…

2 kedvelés

Ezt pont szeretem, nem fog megpimpósodni a flakon alján, bütykölöm is át a tripodot RDL-re. Délután már kóstolás lesz, rákívánt picinyke habtestem​:crazy_face:

3 kedvelés

Bekeverve! 30/70 3mg
A&L Valkyrie Green edition
A&L Leviathan v2 green edition
A&L Shinigami green edition
A&L Phoenix sweet edition
A&L Succube v2 sweet edition


Remélem ízleni fog! :thinking: :smiley:

13 kedvelés

Zöld és édes, mi baj lehet? :wink::grin:

5 kedvelés

13 kedvelés

Bakancslistás :wink:

(Ebből kaptam kóstolónak romlottat, mikor 2.5 éve elkezdtem újra vapelni :nauseated_face: íztelen dohos volt. Pedig csupa jót olvasni róla…)

4 kedvelés

Egy kis "napindîtó"keverés​:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

A Tahity nekem úgy vált be, ha nem kevertem túl erősre. Olyankor átcsap pacsuliba.

1 kedvelés

10- re kevertem…higitsam 6-8- ra?vagy pàr nap pihentetés,kóstolás aztán meglàtom?

1 kedvelés

Én ezeket mindet 5-re kevertem. Érés után a pisztácia is agresszívebb lesz. De ez csak a saját benyomásom :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Oké… köszi!

1 kedvelés

Az a pisztáciás fagyi nagyon csalogató.
Legközelebb rendelek magamnak :grin::grin:

2 kedvelés

Sokat ne várj tőlük, akkor nem fogsz csalódni…

2 kedvelés

Ez érdekes…a longfillelkel elég magas arànyban csalódok.Az aromàknàl ahogy mondod nem várok túl sokat cserében nálam többnyire bevàllnak.Legalàbbis nem nagyon érzem ,hogy indokolt lenne a 3-4 es àrkülömbség.

5 kedvelés

Az árkülönbség szerintem se indokolt, de hát longfill is csak aroma :grinning:

7 kedvelés

Dràga a flaska​:rofl:

4 kedvelés