Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Nem rossz, de jó! :rofl:

4 kedvelés

Csak ha büntetni akarnám magam akkor :smile:…már a 2hét 3as afc-n is pont elég volt. Az Ares2 2es nic-kel olyan elvonást adna, hogy még az élő fába is belekötnék :rofl:

5 kedvelés

Én is ütném magam inkább a moddal, az erősebb th-pótló :joy: de hát kinek a paplan :grin:

5 kedvelés

Mtl nél lementem hármasig,de kevés volt,így megmaradt a felhőköpködőbe :grin:

4 kedvelés

A 3as nekem is kevés, a 3,5 viszont oké. Kis különbségnek gondolnánk, de nagyon nem az élvezeti értékben. Mondjuk nagyon számít az is, hogy mennyire jó a nic…szerencsére a friss szerzeményem is megugrotta a magasra tett lécet.

5 kedvelés

Micsoda mazochizmus. :rofl:

3 kedvelés

Nekem más az aromázásaim miatt a hűs gyümölcs és más a desszertdohàny nik. tartalma 3tól 6 ig :joy:

2 kedvelés

De volt olyan is hogy elnéztem :grin:felcseréltem az aromát a nikkel mikor néztem miből mennyi kell és beéréskor nagyot rugott :grin:

5 kedvelés

Nálam egyszerűbben a világon nem kever senki…1L VG-be borítok 35ml PG alapú nic-et és kész :smile:

6 kedvelés

Ugyanez a 15 és a 18 :thinking::grin:

3 kedvelés

Ha napi 5ml-t szívhatnék csak nefélj én is úgy tolnám :rofl:

1 kedvelés

Valahogy így a jobb, sok a jóból a jelentősen több slukk/kevesebb nic arány. Így maradt a bitang/5 milli. (De valamilyen acsarkodósabb kivonatból, kell az íz is :slightly_smiling_face:)

3 kedvelés

eleve ha a meló megköveteli, hogy ritkán és rövid ideig szívhasd az más mintha nonstop kézben lehet

3 kedvelés

Csináltam 10 ml kilencest próbának.
A csili kutyafsza volt hozzá képest​:joy:most se tudom hogy bírjátok elszívni,gyenge vagyok tudom :joy:

3 kedvelés

Szombaton vagy vasárnap is ugyanígy nyomom.
(Bár tegnap belevert a 6 millibe :roll_eyes:)

2 kedvelés

9-est? Sehogy. Legalabb 10-es kell. :sweat_smile:

3 kedvelés

Így jártam én is a persian apricottal. A vége 10 mg lett, én alapból 6-7 mg-ost szívok MTL-ben… A 10 nekem már sok.

2 kedvelés

Nálam ez a 10 már határeset. Úgy veszem észre, az íz rovására megy. Sóból még oké, ott nem.

5 kedvelés

Nekem 15 perc volt míg a boostert az alaphoz öntöttem. Ennyire volt idő vasárnap. :grin:

Holnap aromázás! :grinning:

13 kedvelés

Mindîg megfogadom,hogy nem hagyom magam àtverni longfillel soha többé…aztàn persze hagyom​:rofl:Kapásból van 5-6 aroma negyed àron ami ezt a cuccot agyonvert nàlam…ez van​:slightly_smiling_face:

12 kedvelés