Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

már nem gyártják

2 kedvelés

Akkor lehet hogy csak tervben marad​:smile:

2 kedvelés

Caiman rdta is hasonló és még beszerezhető…

4 kedvelés

Azon is gondolkodtam sokat.
Na de meglátjuk.
Köszönöm szépen az információt. :+1::handshake:

3 kedvelés

Tudsz rendelni.Most vettem ott a 4.51-et.

3 kedvelés

Bízok benne, hogy nem :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Gondoltam, most hogy lett újra MTL tankom, bepróbálkozom valami dohányos ízzel, akciósan beszereztem ezt:

Nehezen döntöm el, hogy szeretem-e vagy sem. Bár eltértem a szokásomtól, miszerint bekeverés után hiába SNV, akkor is érlelem 14 napig.
A dohányíz erőteljes, a karamellát sósnak nem érzem, de amikor érzem azt is csak 3-4 slukk után. A pekándióból egy szemernyit sem érzek.

Véleményezni nem akarom, de érdekelne másnak mi a véleménye erről, ha már szívta.
Jelenleg a Pandorában szívom, 0.60 ohm, 5 menet 2.5mm, cotton bacon vatta, 20-25.5 watt között próbáltam, a 25 jobban tolja nekem. 60pg/40vg-re kevertem be 6mg niko.

9 kedvelés

DotMod Switch E-Bar pod + Grape Ice folytatásaként, fogtam magam, meghekkeltem a piszkot, szétkaptam a podfejet és a Dinner Lady Grape Star-ral átítattam a benne lévő szivacsos tárolót, na így már használható, finom ízeket produkál :smiley:

6 kedvelés

Nemrég hozta a futár,már beis kevertem az aromákat. :wink:
Márcsak várni kell mire beérik. :stuck_out_tongue_winking_eye:

13 kedvelés

A “delfinesről” nem látom milyen :slight_smile: A citomos kalács (kolac gondolom kóla) jól hangzik :slight_smile:

3 kedvelés

Shark Attack Foggy Daddy
A citromos meg hasonlít nagyon a Lemon Tart-ra :yum: :wink: :saluting_face:
szerk.:a Foggy:ananász+vanilia krém,summer edition néven fut.

4 kedvelés

Köszi!

3 kedvelés

Citromosról jutott eszembe, hogy volt nekem is egy citromos kedvencem, meg is találtam, sajnos itthon vagy környező boltokban nem kapni (Late Night Diner - Meringue Pie). Sajnos már egyiket sem kapni itthon…
Amúgy ez egy történelmi kép, mert ez volt az első liquid pakkom, amikor elkezdtem ecigizni :slight_smile:

16 kedvelés

Kis frissítés a túlélőkészletbe :sweat_smile:

17 kedvelés

Bahamut nekem mindig a D&D ugrik be :rofl:

4 kedvelés

Jobbszélen demenciás liquid, vagy mijaz? :sweat_smile:

8 kedvelés

Mikor rendelte még tudta :rofl:

10 kedvelés

Az :smile: (Vape or DIY Démence cérébrale)
3 hónap érés után fincsi mogyorókrém…ha nem felejted el, hova raktad :rofl::rofl::rofl: Úgyhogy biztos, ami biztos alapon kettőt rendeltem :+1::+1:

11 kedvelés

Hogy kettőről felejtsd el, hova raktad :rofl:

4 kedvelés

A másik mellé :joy:

4 kedvelés