Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Ha beérnek akkor megyünk pálinkával kóstolni.

2 kedvelés

Gyertek​:handshake:

4 kedvelés

“Nagy utazás…”

4 kedvelés

DotMod Switch E-Bar pod + Grape Ice - Kékszőlő ízű Niksó Liquiddel Töltött Pod Tank - 2ml/20mg

Kísérletképpen vettem meg, kifejezetten a jeges szőlő íz miatt. Hát inkább rúgtam volna be vagy adtam volna oda egy hajléktalannak az árát, életemben ilyen seízű, kifejezetten visszataszító dolgot a gaspachios próbálkozásom óta nem szívtam még…
Sajnos sima utántölthető podfejem nincs és nem is kaptam hozzá még sehol, ott tartok, hogy falhoz vágom az egész szettet.
Kerüld, mint a tüzet, még kísérletképpen sem, köze nincs az “eldobhatós” ízvilághoz. Csak némi gőz hozza az elhasznált vattaízt.

7 kedvelés

Legalább a “For Men” dizájn megvan … :roll_eyes::disappointed_relieved:

4 kedvelés

Más se :smiley:

3 kedvelés

Neharagudj, az A&L ragnarököt és fury-t milyen százalékba kevered be? :slight_smile:

2 kedvelés

:grin: dl 10% 60-40 alapba

4 kedvelés

Healthcabin Update

Sajnos a mostani rendelésemnél kiderült, hogy maradt a Magyar Posta kézbesítés. Express One kényelem elveszett :neutral_face:

6 kedvelés

Pont ma rendeltem tőlük. Ezek szerint náluk is a postára lehet számítani. Sajnos a sourcemore rendelésem is azzal jött az utóbbi pár alkalommal, és rendesen megnőtt a szállítási idő. Az egyik amit január 25.-én rendeltem pedig még mindig a belgáknál csücsül… :confused:

2 kedvelés


meg is jött…

6 kedvelés

Na ez is megvan, nézzük mi kell még, szerintem semmi, megvagyok! :index_pointing_at_the_viewer: :sweat_smile:

15 kedvelés

Bakki,ioncserélt víz !!! Az is kell :crazy_face:

6 kedvelés

Erdei gyümölcs 8%-ban, :cactus: virág, lime kombó 3%-ban nekem nagyon jó:+1:

3 kedvelés

Rendeltem egy Profile RDTA-t. Megjött, gyors elmosás összerakás (alig mertem szétszedni, kicsit szorult, féltem eltöröm egyből). Hát arcom leteszem, hogy ennyivel jobb ízvisszaadása van, mint a profile x-nek. Eddig nagyon imádom. Egy bibi, hogy könnyen megfolyik. De azzal együtt tudok élni.

14 kedvelés

Következő áldozat.
Még nyomozó utána. :grin:

Vámpir 2 rta. Oxigene mods.

10 kedvelés

Na akkor lehet odaveszik az “eldobható” “kísérleti” pakkom :smiley:

4 kedvelés

Hátha itt több “sikerem” lesz a kérdéssel,mint a másik topicban. :grimacing:
https://vaperina.cc/t/djvape-rendeles/16400/24?u=thesoftparade1968 :saluting_face: :wink:

2 kedvelés

Klónba sincs

2 kedvelés

Aliexpres en találtam bár Nem tudom hogy tudok e onnan még rendelni vape cuccot.
Még utána kell néznem pár helyen.
Csak tapogatózok.
Egy olasz fórumon nagyon dicsérték és tetszik is.
Még látjuk hogy milyen lehetőségek vannak.
Gondolkodtam az eredetin is ami olyan 170-200 euró körül mozog.
Egyenlőre csak terv.

3 kedvelés