Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Köszi! Róka megoldotta…

5 kedvelés

Bódogság . Külön kiemelném a kis logót :sweat_smile:




19 kedvelés

Bp Mods X Tyutyika Collab :smile:

3 kedvelés

Igen igen :rofl:. Ő nekem különös ez a mod . Az egy dolog mikor megy sípol az elektronika . De miért ketyeg utána ? :thinking:

2 kedvelés

Elég problémás ha sípol és ketyeg az eszköz :face_with_raised_eyebrow:

2 kedvelés

Szerintem csak így mér. A Hera-m sípol, az AIO Pulse V2 ketyeg, ha elsötétül a kijelző már nem csinálja. De amúgy mindegyik jelzi valahogy, ha épp dolgozik, csak valamelyik hangosabban mint az átlag. Egyedül a Dani-t nem hallom, hogy sípolna, vagy valami. Lehet nem is dolgozik. :sweat_smile: A régi Joyetech modokat még akkor is lehetett hallani ketyegni, ha előtted volt az asztalon, baromi hangosak voltak. :sweat_smile: Amúgy szép cuccot húztál be, gratulálok! :heart_eyes:

5 kedvelés

Semmi gond reediten azt írjak ez a normális . :rofl: Zenner diódas az az éneklő dióda . Inkább halál sikoly :sweat_smile::rofl:

3 kedvelés

Lehet a dual módokat azért nem hallom mert hangosabb a levegőzés :grin:

4 kedvelés

Fruizee nálam elbukott :confused: De a Flava-ra kíváncsi vagyok, főleg a szőlősre mit mondasz majd. A Guava-s ízük szintén bukta volt nálam. Meg a mango lychee-re is kíváncsi vagyok.

2 kedvelés

Pontosan. :slightly_smiling_face: Amíg még ébren van a kijelző szívás után, tedd a füledhez, hallani fogod.

4 kedvelés

Addig ketyeg figyelem . :grin:

Clock Tick Tock GIF by MOODMAN

3 kedvelés

Nincs nyugvás nincs tele a kosár :rofl:. Na meg egy laza dl keverés :shushing_face:

10 kedvelés

Szívesen beszámolok róla ha 2026-ot ír a naptár :smile:

Fruizee-val kapcsolatban pedig nagy reményeim voltak. Lehet, hogy a hűsítős verzió jobb lenne? :thinking:

3 kedvelés

A Vstiking Yihi-m is zörög kicsit, az inkább olyan, mint az állványos Singer :grin: ha úgy ketyeg, mint egy óra, akkor inkább tartsd egy fegyverládában 24 órán keresztül :grin: Allahra mondom.

6 kedvelés

Tegnap érkezett.
Liqid aroma oldalról rendeltem.

17 kedvelés

Maris pitéjéről kérlek, ejts majd pár szót ha eljön az ideje :grinning:

6 kedvelés

Rendben.
Nekem is felkeltette a kíváncsiságomat mert dohány kivonatos aromából meg nem szívtam desszerteset. Ma jött meg a Master of Vape rendelésem úgy hogy ha meghozza a feleségem akkor csütörtökön bekeverek párat.
Egy hónap múlva kóstolás. :wink:

4 kedvelés

Master of Vape rendelés megérkezett.
Minden korrektül ment.
A szállítás a rendelés től számított 2-nap.
Csomagolás korrekt.
Liqid city hez megszokott ajándék cukorka+matrica.
Csak most már az új logoval.



:+1:

12 kedvelés

Kiváló aromasor :wink:

1 kedvelés

Köszönöm szépen :+1:

2 kedvelés