Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Édesítő menteset próbáltál?

2 kedvelés

Boltból :sweat_smile:. Aroma49

5 kedvelés

Ha jól megy minden majd még veszek Donut kingből az liquid-aromáról . :grin: Feltéve ha nem vásárolják ki előlem a kiszemelteket :face_with_symbols_over_mouth:

4 kedvelés

Azt is. Ízre rendben van amit eddig szívtam tőlük, egyedül a Valkyrie volt nekem kissé jellegtelen. Kicsit úgy voltam vele, mint a pinkmannel(málnaszörp, azt annyi). De a valkyrie jobb​:blush:

4 kedvelés

Alaposan lelomboztál :woozy_face: Akkor marad a Black Queen…

1 kedvelés

Pantheon jobb . Ó fütyi Spartacus

1 kedvelés

Peach Queen ? Az sem meggyőző :expressionless: . Olyan mintha hélyával ennéd.

2 kedvelés

Neeeem. Dampflion Black Queen :smile:
A fekete ribi. Találó elnevezés,kb. ennyire kokszol is​:sweat_smile:

3 kedvelés

Caffe mill-ból vettem sajtortas fekete ribizlit . Csak ribizli volt :roll_eyes: pechemre . De az is koszolt mint állat .

2 kedvelés

Valkyrie Zero Sweet Edition-t próbáltam ki. Tényleg nem volt rossz de jobban szeretem a kokszolós aromákat​:sweat_smile:

5 kedvelés

Ami kokszol az jobb . Párhuzamot vonok egy csúnya növénnyel ami abból büdös az a jó :rofl::shushing_face:

6 kedvelés

Ezt meg tudom erősíteni, hogy ez így van​:smile:

5 kedvelés

Ez a hosszú évek tapasztalata nálam is :rofl:

5 kedvelés

Nálam az Oni a mindent lehengerlő szerelem A&L-ből. Meg az Alucard, ha jöhet a kávés is.

7 kedvelés

Egy van vv ből ami jó az lemon pie . Na az még tud olyat min T-juice lemon slice . Onit én is járatom néha nagató még be esik .

6 kedvelés

Ecigplanettel kapcsolatban még egy kis plusz info, hogy a növényi PG-ből készült Revolut alaplé is igen kedvező árú 9.92€-ért.

3 kedvelés

ez nem működik…

3 kedvelés

Chromeba nálam betölti az oldalt. Esetleg így?

1 kedvelés

Firefox-ban is műxik nálam. :saluting_face:

2 kedvelés

Köszi nem működik operán nekem majd megpróbálom máskép.

3 kedvelés