Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Most rendeltem egy 500 literest hozzá:
product_600x500

Dehát nem akadozik. Itthon sz@r a helyzet ez tény és való, de határon túlról onnan és annyit vehetsz amennyire csak telik. Várjunk még a temetéssel, ki tudja mi lesz? Most még semmi baj nincs, ezt pontosan bizonyítja a liternyi folyadék amik itt sorakoznak a polcomon. Mindet máshonnan rendeltem, mind érkezett is gyorsan. Én nem félek meg attól, hogy íz nélkül maradunk, legfeljebb nem itthonról vásárolunk. Amit sajnálok, mert nem így kéne működni ennek az egésznek…

2 kedvelés

Néhány különleges ízzel már most is vannak bajok, lásd a múltkor a Brown Tabak-ot milyen nehezen, magánlevelezéses könyörgéssel rudtam csak megrendelni Svájcból.
Persze akkor könnyebb, ha valaki nem olyan válogatós mint én :roll_eyes::grin: aroma valóban van 10.000 féle, 136 gyártótól.

2 kedvelés

Keverés on, VG majdnem OFF​:thinking::roll_eyes:

9 kedvelés

Nekem a pg-m fogyott el :blush::rofl:

Megjött végre. :slight_smile:


10 kedvelés

Meg gyütt :grin:

9 kedvelés

Ugye fém palást is van hozzá?!

Szia Tamás!

Hol vetted Discovery RY4et, ha nem titok?

Tisztelettel

Nincs sajnos. Szereznem kell. :thinking: Még ezt is alig kaptam.

3 kedvelés

Ez caiman rda bf.
A v5 van full kit 'ben.
Ahoz van fém palást is.

1 kedvelés

Leves városban ahol a levesek élnek :rofl:
Liquidcity

1 kedvelés

Köszönöm Uram!

Ez nekem kimaradt idáig :slight_smile:
Múltkor kerestem és nem találtam ,
ez legalább kiadós így a nehéz jövőbe tekintve :slight_smile:

Tisztelettel

1 kedvelés

Ó a méreg meg esz. Pontosabban nem mert nincs elég nikotin :face_with_symbols_over_mouth:.

Sziasztok!

Nahh szoval az ugy volt, hogy a centaurus quest squonk modom tuzgombja elkezdett rosszalkodni, nem talaltam szerelot miskolcon, ezert gondoltam rendelek a helyere gyorsan valamit :slight_smile: igy rendeltem egy empire squonk modot es hozza a thc blaze single rda-t. Nagyon utos combo. Rendeltem hozza szinben hozza passzolo drip tippet is, de sajna az mas szin lett, igy a hozza passzolo driptup meg varat magara.
Kozben csak talaltam egy szerelot, es megjavitja holnapra a centaurusomat. Ott tuti tomites gond van, igy baratnom megkapja mert o bem squonkol, meg neki is 2 tankja van 1 modra, igy mar nem kell cserelgetni. Igy legalabb a most erkezett pioneer v1.5-jet beallitom neki tc-re, ugyis ss huzalt hasznal csak.
Es akkor a kepek a friss jovevenyekrol :slight_smile:





Nagyon minosegi darabnak tunik, jo a fogasa, mar csak arra kell rajonnom, mi az a valami az aljan, amibol cseredarabot is adtak.

5 kedvelés

Nagyon szép ebben a színben :ok_hand: A kérdéses műanyag lap csak dekoráció. GrimGreen szerette volna, hogy áttetsző legyen de akinek nem tetszik annak megadja a lehetőséget , hogy simára cserélje.

1 kedvelés

Na, emberiség. Rámjött a hoppá. Vaníliapudingos jellegű, kukoricamentes aroma ajánlatokat kérnék. Akár a Vape42 kínálatából :slightly_smiling_face: (süti keksz stb nem nagyon kellene mellé).
Rámjött a vaníliázhatnék :roll_eyes: nem mertem még venni ilyen pudingos cuccokat.

2 kedvelés

Állítólag ez a legjobb vaníliás puding :thinking:https://www.kumulusvape.fr/aromes-concentres-quack-s-juice-factory/2564-concentre-goose-quack-s-juice-factory.html

Én csak vettem belőle, hogy télen lehessen mit nassolni de még nem próbáltam. Igaz nem vape42 de külföldről bármikor beszerezhető.

2 kedvelés

Nekem ez jött be nagyon, de az én íz érzékelésemre ne hagyatkozz :blush:
Illata első blikkre mint a vape house the crown, de az íz azért más
https://vape42.hu/termek/cvc_vapefella_30ml.html

3 kedvelés

Na neeee :smiling_face: