Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

? Próbáltad, vagy olvasás után szeretnéd?:joy::blush:

2 kedvelés

Nem próbáltam,de megint de-ja-vu érzésem van :joy:

1 kedvelés

Miért?.erre írtam mikor megvettem, hogy pont olyan az illata. Vagy miért?:blush:

1 kedvelés

Megint látok valamit ami……rendelés után :joy:
De már nem rendelek annyi van hogy ….

Pedig most van is nekik…:thinking::blush:

Betettem kosárba, meg még 1-2 apróságot…aztán 19 ezer :roll_eyes: én se vagyok normális. Átgondolom, mi a nem túlzás :joy: addig nuku enter.
És csak megkívántam a vaníliafagyis, pudingos ízt…

2 kedvelés

Nem bírtam magammal, AE Turkish levesből egy 20 millit beízesítettem FA Tahiti Vanille aromával.
2 megállapítás.

  1. Nem rossz
  2. Viszont nem vaníliapuding, csak vaníliás szivarka :grin:
1 kedvelés

Ragnarökre kiváncsi vagyok.egy tesztet nen írnál róluk?

Mit mondhatnék róla nálam mindig van a hűtőbe bekeverve . Egésznapos kiváló pirosbogyós íz hűsítő lecsengéssel . Ultiméte sweet vagy sima ultimétet veszek . Nem szeretem ha meg van zavarva ananásszal vagy mangóval . 8 fajta van belőle.

4 kedvelés

Minden szavaddal egyetértve, nálam is csak a sweet fő gyümis-hüsítösként szinte csak ez van a PODokban. Ma rendeltem 3at a Kumulsról :slight_smile: (megint félév)

Tisztelettel

1 kedvelés

Akkor ki kell próbáljam…
Volt egy idö amikor a vv pinkman még jó volt aztán gejl lett -nekem-
Aztán most jó ideje a red astaire ami favorit (fél literével keverem…)
De kezd néha uncsi lenni.

A pinkman csak frissen jó . Red hez lehet hasonlítani ízvilágban meg a tribalforce blood red hez .
Ajánlani tudom mindenkinek 10% meghatározóan édes maradjon és ne legyen egy hangú 65pg/35vg.

1 kedvelés

Voltam tegnap vape42 -ben. Kérdeztem mi a helyzet a NAV ügyben. “Nem adják fel, dolgoznak az ügyön.”

7 kedvelés

Obsi 2 napos, m-type még meleg.
Obsi fura (de rossznak nem nevezném) m-type meg istenni illatú :blush:

1 nap meleg, 1 nap hideg keverés plusz a niknek egy óra.

6 kedvelés

Tanulság, nagyobb barom nem is lehetnék.
Nem jó. Elcseszte az AE Turkish-t is, szalmaíz lett egy fura vaníliával, aminek inkább illata van, mint íze.:roll_eyes: Ez a Turkish amúgy se lett olyan nagy só, mint a többi Azhad’s levesem…de most
A. - lefolyó most
B. - lefolyó 30 nap múlva, türelemmel várva a reménytelent :grin:

Keverj még hozzá valamit. A fentiek alapján rontani már nem fog rajta :blush:

1 kedvelés

Ilyenkor magamba nézek, hogy én vagyok ennyire elcseszve? (Igeeeeeeeen)
Kisebb maradandó traumaként éltem meg az első találkozást a 120 ml M-mel :roll_eyes::grin:

Talán egy kis mogyorót, mentholt, és sárgadinnyét :grin:

A mogyoró akár jó is lehet hozzá :thinking:

Ok, nem dobom ki, de nem nyúlok ma inkább hozzá :joy:egyébként 22 ml levesről van szó.
(Tanultam a kezdeti traumából, a 600 ml selejt látványa a belső szemhéjamba égett).