Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Ja ja ja
Happy Married At First Sight GIF by Lifetime

1 kedvelés

Szia! Köszi a tipet ezt eszben tartom és bízom benne hogy nem lesz probléma mivel az Ares2 feketét választottam​:hear_no_evil::hear_no_evil::hear_no_evil:

Jó reggelt mit jelent az Ss?:thinking:

stainless steel = rozsdamentes acél! :wink::grin:

6 kedvelés

Felmerül a kérdés, hogy ha a liquid oldja a festéket, akkor mit csinál belélegezve bennünk? :wink:

2 kedvelés

Köszi szépen a választ :grin: még tanulom a rövidítéseket

Igen ez egy nagyon jó kérdés mert akkor a szervezetben is tehet kárt de mint tudjuk nem tesz :wink:

Legalábbis reméljük.
Amikor dohányoztunk, nem gondolkodtunk azon, mi minden cart viszünk be a szervezetünkbe, ahogy akkor sem szoktunk, amikor a mai élelmiszereket esszük, de még az aromák esetében se nagyon. Úgy hogy én nem izgatom magam némi festék miatt… Marad a fekete tank.

3 kedvelés

Bizonyos körökben meg :joy:

2 alkoholos csoportba tartozik azért oldja a festéket de sok egyéb élelmiszerben megtalálható. Nincs vele gond .

3 kedvelés

Semmi bajom a feketével,egyszerűen nekem nem tetszik :smiling_face:építőiparban ha tudnám miket lélegzek be….nem beszélve csak egy normál séta közben :man_shrugging:
Mindenkinek más tetszik,én maradok a stainless steel kazánoknál :smiling_face:

4 kedvelés

Erre azért nem fogadnék, kalkulált kockázat :yum:

Hát, csak a hegyi levegő egészséges, minden másban van kockázat. :thinking:

3 kedvelés

Én is elkövettem az első hibám hogy fekete Ares2 rendeltem de igazat adok mert lehet benne valami és jogosan merül fel a kérdés hogy mivan akkor ha valóban elkezd lepattogni a festék a belsejéből akkor az be is kerülhet a szervezetbe. Így is nagyon sok káros anyag kerül be a szervezetbe és amennyiben lehet jó elkerülni a fölösleges kockázatot

Igazából a levegő sem az, mert az oxigén egy rohadék egy anyag, bájdevéj. :sweat_smile:

Kicsit aggresszív cuccos…

4 kedvelés

Főleg a három atomos :grinning:

A hegyi levegő azért egészséges mert ritkább . :rofl:

3 kedvelés

Meg van . Ozon brejszevej :rofl:
image

Egy picivel több kerül be… Az tuti, hogy a végére mind meghalunk :scream:
:grin:

Az már biztos hogy bárhogy is legyen élve nem ússzuk meg​:coffin::joy: