Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Az már biztos hogy bárhogy is legyen élve nem ússzuk meg​:coffin::joy:

Az óráitok meg vannak számlalva . Minden hónapban üzeni a bérszámfejtés :joy::rofl:

Sziasztok.

Páromnak vettünk egy Wenax S3 kütyüt, hogy analógról át tudjon terelődni.

Jó kis cucc , szereti de becsepeg alul neki 2-3 nap után a likvid.

50/50 be van keverve.

Valaki tapasztalt ilyet aki ismeri a gépet?

Vagy van ajánlás valami nem túl drága de jó kezdő mtl szettre? Építős nem játszik.

Nemlehet hogy a pára lecsapodás van mert nekem is van egy GeekVape wenax de nekem csak a párát kell kitörölgetni néha

Hát ahhoz túl sok hogy pára legyen. Annyi párát nem termel gondolom hogy nagy cseppekben legyen látható.

Első nap semmi nem volt , utána jelentkezett. Mintha alul a pori eresztene, de 2-3 nap alatt nem halhat meg… túl se szoktuk tölteni és alacsony / közepesen használja , egy nyitott levegővel, nincs teljesen zárva.

Gyári hibás lenne a pori arra gondoltam, de kizártnak tartom hogy rögtön hibád jönne… és az 50/50 a jó bele elvileg…

Én próbáltam 50/50 is és 70/30 at is de semmi gond nem volt nekem még vele csak a kazánokat kell cseréljem ha már megadta magát a porlasztó. Gondolom az is teljes kazán cserés és nem csak a porlasztót mell cserélni mert akkor meg kell próbálni egy másik kazánnal

Igen , teljes kazán cserés ez is. Lehet hogy tömítés hibás bár kétlem, lehet szimplán kuka a felépítése az egésznek.

Dühítő hogy nem tudnak olyat gyártani ami nem folyik főleg hogy belevaló likviddel…

A 70/30 nem sűrű neki?

Nekem nem volt gond azt is használok közben és jól is porlasz finom izeket is add vissza. Jelenleg is ezt használom amig megjön az rta kazánom

Az elmúlt napokban a Dvarw-nak hála elkezdtem megszeretni az MTL-dohány vonalat, úgyhogy most éjfél után az alábbi 2 longfillt húztam be a Liquidcity-n kuponnal. (sajnos a sima Supra nem volt raktáron, de ahogy nézem reggelre a Nutty is kifogyott)

Érlelési időt tudnátok ajánlani? A Nutty-ra 2 napot ír, a Saljut-ra meg, hogy Svn’v, azonnal fogyasztható, de ezekben nem igazán bízok. :smiley:


3 kedvelés

Megnézzük a másik kazánnal az mit produkál.

Ha nem jó keresünk valami alternatív gépet.

Mivel hogy integrált porlasztó van benne nem lenne szabad abszolút folynia

De a tanknak nem mondta senki . :joy:

Igen én is ezt gondolom… de alul van két levegő nyílás a porlasztónál , szerintem ott engedi ki.

Sikertelen integràlás :smiley:

Olyan érzésem van mint anno a smok porlasztóknál. 5/3 selejt volt kb… a 100as alap is elfolyt belőle …

Ezeket a dohányos, desszert-dohányos ízeket én legalább 2 hétig érlelném. :thinking:
Legközelebb én is rendelek a Supra reserve-ből, kíváncsi vagyok.
Legutóbb ezt vettem, ez nagyon finom, bár még érlelem, de persze nem bírtam ki, hogy ne kóstoljam meg. :yum:

3 kedvelés


Kedves erdélyi kolléga , annyira nem vészes a helyzet, a képen látható ares tankot használom zelos x moddal. Soha semmi gondom nem volt vele, kezdő tankom volt a gyári porlasztósok után. Idén juliusban kezdtem vele, teljesen megbízható ízre is gőzre is. Majd megtanulod szépen a tekercs elhelyezését a légbeömlőhöz viszonyitva de ha rám hallgatsz keresd meg itt az oldalon Kinga bejegyzését, részletesen leír az aresről mindent. A neked itt válaszoló véperek már öreg rókák dwarvokkal taifunokkal stb. kitartás te is eléred majd azt a szintet addig irogass ide nyugodtan és válaszokat fogsz kapni bármire. Én is innen tanultam meg mindent.

5 kedvelés

Köszi szépen a biztató szavakat és az az igazság hogy már elég rendesen belém állt a frász hogy nagyon rossz rendelést csináltam de szerencsére olyan vagyok aki annak hisz amit már megtapasztalt de azért egy kicsit megijedtem hogy elsőre rossz lesz az Ares2 és rendelhetek majd másikat de úgy voltam vele előbb magamtól akarok meggyőződni és tanulmányozni amit amúgy is szeretek

A nutty elbírja a 2 hetet, csak jobb lesz. A Saljut… hát, azon nálam az idő sem segített, csak a lefolyó :sweat_smile: nekem nagyon műdohány-műanyag cseresznyével volt (ezért most tuti megölnek​:rofl:)

2 kedvelés

Ezen tanultam meg vattázni, a tekerések magasságát beállítani stb . Állítható a levegőzése kivülről és belül is kezdőtanknak szerintem tökkéletes. Arról nem is beszélve hogy kapsz hozzá egy komoly felszerelést.Szipkát tekerősegédet huzalt tömitőgyűrűket csavarhuzót. Nem ártana ha a you tube-on beirod hogy ares2 van ott egy Fehér Tamás nevü fickó aki videón teszteli és bemutatja az ares2 t és még ott van a gőzlérparszt aki szinten teszteli és meglátod ők mit mondanak róla.

2 kedvelés

Akkor a Saljut lesz már 1 naposan megkóstolva. :smiley: Kifogytam minden mtl levesből, a 2 napos Journey RY4 meg nem túl nagy élmény most, azt hátha veri frissen. :sweat_smile:

Nincs ezzel semmi baj, majd kiderül, ha már megvan mindegy.

2 kedvelés