Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Az nem ilyen :grin: Bocsi

Th -t szeretnél ?

Tánc ház Balassagyarmat vagy Salgótarján
image

Inkább izre hajtok mint th de azt megadja a nikotin is csak legyen meg a kivánt íz

Nekem is onnan van, semmi probléma nincs vele, ráadásul kapsz egy rakat tartozékot.

5 kedvelés

Nekem bejön mind a kettő. :slight_smile:

4 kedvelés

Az ares2 is bevált neked?

Most még le is van árazva még a 10.000 Ft sem éri el átszámolva

1 kedvelés

Végül is igen. Nekem még nem folyt, az ízt is adja, csak egy picit keveselltem a th-t. A töltését szerettem (ezért is választottam, amikor kazánt kerestem), és a levegőszabályzást is. Kissé nagy és és nehéz - legalábbis a Dvarwhoz képest. Adnak ehhez is sok pótcuccot, tekerősegédet, stb.
Utána jött a Dvarw, aminek még egyszerűbb volt az építése, kicsit jobb th-ban, és kicsi, könnyű. Ezért inkább azt preferálom most már. Viszont annál csak afc-k cseréjével lehet a levegőt szabályozni, amihez szét kell szedni a tankot. Igaz, erre nincs sűrűn szükség, egyszer belövi az ember magának, utána nem igazán cserélgeti a betéteket.

6 kedvelés

Teljesen jó, megéri.

3 kedvelés

Ja 5 vagy 6 mm tesz bele az ember :rofl: afc-ből

Dl fl,max 2x3, a dl 4.5 :grin:

dl nél nagy a szórás. Mtl Ben azért vannak tű hegyni kukák van amiből 2 is egymás mellett :rofl:. Nekem borzasztó volt . Only dl :metal:

Ágyon vernek se mondom meg most milyen van benne . Az elején keresgetem deszertre meg dohányra . Meg van és azóta gyógyulnak egybe a méreteket meg a homály és kaotikus emlékeim örzik mélyen még előlem is :rofl:

Hát, gusztus dolga, kinek mi. :wink:
Én sose értettem ezt a dl-t, képtelen lennék rá. :thinking:

1 kedvelés

Érdekes, nekem is “testidegen”, de van az én tüdőmmel elég káosz,.meg kapott is eleget… :slightly_smiling_face: Nem esik jól a DL.

Nekem a torkom hüti le de olyan szinten mintha jeget ennék és olyan liquidel is ami nem jeges

Az úgy néz ki valaki felbakja az idegeid és mély levegőt veszel. Mert tudod , hogy úgysem tudsz rá finom és kimért választ adni mielőtt leordítanád a fejét. :joy: 2 dolog amit a munkahelyen nem követnek illetve nem vesznek figyelembe 1 fizika 2 logika . Amúgy én se bírom mötöelt :rofl:

Szia! Javaslom minden tanknál kerüld a festettet, pláne ha a belső is festett! Idővel festéket fogsz bevinni a szervezetedbe a liquid oldja a festéket. Max. DLC.

4 kedvelés

Csak az Ss :grin:

5 kedvelés