Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Amiben lassan jön a csomag :roll_eyes:. Addig kicsi lányom lábát mert itt van az arcomba :joy:

1 kedvelés

Tölünk megy oda a Vape42-ről…

1 kedvelés

A család, ugye…:smiling_face_with_three_hearts:

3 kedvelés

Akkor en rossz oldalt nézhettem

1 kedvelés

Törpe már.volt háromszor, aztán mindig ment. Mostanában mikor megint gondolkodtam rajta, jött valakitől az infó, hogy jön diplomat batch 4, szóval törpe most megúszta. Vagy én?!:thinking::joy:

Német ide se küld ez már Balkán…neki…

Pedig ott van nagyváros ahol már bennszülöttet nem látsz és hallasz és a város latkepe igazán balkáni. Se baj szloviba még küldenek én intézem ha kell :money_mouth_face::joy:

2 kedvelés

Éltem kint tele volt törökkel…

1 kedvelés

Ne is mond a gyros görög étel oszt töröktől veheted meg hirtelen olasztól . Voltam a Nyúlparkban hát nyulak nem voltak de ők és szemét rakásig

Néztem a vape42 oldalt de nincs találat a kiszálítási városba

1 kedvelés

?¿ :thinking: Városba

valamit nem jól kezelsz az oldalon…

SZÁLLÍTÁSI MÓDOK ÉS DÍJAIK

GLS futárszolgálattal értékbiztosítással, EU országokba, díja: 4000 HUF. Előreutalás szükséges.
GLS futárszolgálattal utánvétel, Magyarországra, díja: 1790 Ft. A futárnak fizet a megrendelő kézbesítéskor. 20.000,- Ft feletti vásárlás esetén a szállítás ingyenes.

1 kedvelés

A kiszálítási hely megadásánál

Eu tag Románia 2007-óta ha jól tudom így oda is viszik…a címed add meg,

1 kedvelés

Megpróbálom újra :hugs:

Azért én itt szusszannék egyet. A törpe pont az a kategória, amiből előbb egy olcsó klón, HA bejön, jöhet az eredeti.

2 kedvelés

én nem mondtam,hogy vegyen valamit csak segítek rendelni… :no_good_man:

Csak megnéztem hogy lehete de most megtaláltam melyiket kell választani de még várok vele előbb jöjjön el az ares2 és lássam hogy barátkozom az rta villágában​:grin:

1 kedvelés

AliExpress -ről érdemes rendelni? Milyen lehet minőségre?

ne is vegyél mert itt gumikacsa már leba@ot… :joy: