Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

jólvan kopottnak kopott de én huzalt használok nem kábelt…és ez így jó…nekem…nem is tömör a tekerésben…aztán jöttök itt,hogy nincs íz meg megég…nyüszi-nyüszi… :joy:

wgn america drama GIF by Underground

Most mindenki elrohant toló mérőért lemérni ? Csak szólok az is kopik :joy:

Digitális kell (igen vagy nem :joy:)

Ki hitelesítette és mikor ? :sweat_smile:

digitális azért jó mert ahányszor mérsz mindig mást mutat…

Nem tudom, de mostmár @Deepfreeze felidegesített itt a gyári tűrésekkel (Jóvanazúgy±2%), megnézem hogy a maradék Exvape-m valóban vastagabb-e :roll_eyes:

all or nothing series GIF by Underground

Az lehet,de azon látom a számokat :joy:

No no no ha nullázod akkor mutatja a legnagyobb marhaságot már tudom . A diplomások meg mutatták :rofl: Előbb össze kő zárni de hát nem nekem van diplomám :person_shrugging:

Hát igen, elég hihetetlen dolgokat tudok állítani. Most kicsit be is ugrott a kapuciner, hogy mi lesz ha kiderül, már megint hazudtam :sweat_smile:

Méreteken én nem vitatkozom kinek mi a vastag és hosszú… :no_good_man:

Ezred pontos kijelzés, tized pontos mechanika, mm vastag rugalmas félszerves kosz a mérőpofán - a céges ezt tudja.

Ruler Measuring Tape GIF by JC Property Professionals

Meghajtott a kv, vagy mi? :joy:

(Hú, meg kell inni a déli kv-t, basszus)

Sziesztához ? Igaz én nem rég keltettem és ettem .

Si…esta :wink:

Jumping Wake Up GIF by Brimstone (The Grindhouse Radio, Hound Comics)

Csak az éjszaka. Mögötted meg a gálya rabok főnöke meg a tamtamos . Oszt azt mondják húzzak bele mert vizisíelni akár a főnök . :sweat:

Nem az úgy működik, hogy nagyon halványan oldalra van fordítva a lábfejed de nem veszi fel a 180° és a gyerek segít rajta . :sob::rofl:

Elkezdtem nézegetni különféle tankokat, itt fórumon is olvasgattam bőven. Aztán valahogy szembe jött velem az Expromizer v1.4. Szimpatikusnak tűnt, tetszett, gondoltam miért ne. Csak az exvape oldalán találtam. Na mondom jó lesz ez nekem. Amint megpróbáltam volna fizetni, elutasította a kártyámat. Írtam a supportnak emailt, nagyon nagyon segítőkészek voltak, 1.5 nap alatt találtunk rá megoldást. November 22.-én írtam nekik, 24.-én már fel is adták a csomagot, amit az olcsóbb szállítással kértem, és meg is érkezett 30-án. Na most nem nagyon volt időm foglalkozni vele, de tegnap este végül kibontottam és megépítettem. Féltem tőle, hogy szenvedni fogok és kell majd egy pár tekerés, mire eltalálom. Hát nem tudom, hogy hogyan, de sikerült elsőre jól megcsinálni. Gyümis 50/50 levest szívok, 2.5 magos 1 ohm körüli fused claptonnal, 1.6-os (azt hiszem :sweat_smile:) levegővel, és valami zseniális. Nagyon finom, jó a gőze, halk, kellemes szívni. Szerelem elsőre.

5 kedvelés

Nekem más gondom van most a Bp Mods vattával.
Nem bírja a hideget. Érezhetően csökkent a képessége viszont a Cloud9 bírja a gyűrődést.

2 kedvelés

Van igazság benne de a tankon is sok múlik a vattázáson is a leves összetételén is…Ha megyek dolgozni így télen különös gondot fordítok arra melyik tankot viszem magammal…és,hogy vattázom…

1 kedvelés