Ki gyártja? 🤔

Sziasztok. :slightly_smiling_face:

2 napja kutakodok, és egyszerűen nem lelem a választ. Vagy csak nem jó helyen keresem. Ti mit tudtok, ki gyártja a Taifun tankokat?

A Smokerstore csak viszonteladó! Én is ott kerestem legelőször. De csak annyi van az oldalukon, hogy bevették a termékkínálatba. A termékeken pedig csak annyi szerepel, hogy “Made is Germany”. :grinning:

Tuti van itt nálam okosabb. :blush:

Köszönöm előre is. :kissing_heart:

4 kedvelés

Szia!
Szerintem a Taifun Németország ha minden igaz!

2 kedvelés

Ennyi a cégnév, Taifun Germany? :thinking:

Köszönöm, rákeresek. :blush:

2 kedvelés

Sziasztok! Hát @Vaperina_Kinga mindenhol úgy hivatkozik rá a Smokerstore, hogy a “Smokerstore háza tájáról” érkezik. A leírásban ők vannak feltuntetve gyártónként (https://shop.smokerstore.de/verdampfer/taifun/1524/taifun-gx). Illetve mindenki rájuk hivatkozik.
Honnan van az infód, hogy nem ők gyártják? :slight_smile:

1 kedvelés

Szia Kinga!

Úgy emlékszem, valamelyik tesztnél azt olvastam, hogy a Smokerstore GmbH. a tervező és a gyártó is. A cikkben arra “hivatkoztak” hogy az “eredetiség vizsgálathoz” használt weboldal is a cég tulajdona. De nem szeretnélek félrevezetni.

Azért fura ez nekem, mert nem pont így van a Smokerstore-on. :thinking:

“Sämtliche Produkte werden von uns sorgfältig geprüft, bevor sie letztendlich in unserer Produktpalette aufgenommen werden.”

E szerint minden terméket letesztelnek mielőtt beveszik a termékkínálatukba. :thinking: Ezért gyanús ez nekem. :grinning:

1 kedvelés

…a User manual-ok listájában szemezgetve is felfedezhető “gyártóként” a cég, egy-egy leírásban úgy hivatkoznak magukra, mint fejlesztő-gyártó. Hááát ennyit tudtam segíteni.

2 kedvelés

A Smokerstore kizárólagos forgalmazó szerintem! Maga a gyártó a Taifun nem?

1 kedvelés

Hmmm :thinking: Lehet igazad van. Csak nekem fura, hogy mint konkrét gyártó nem szerepel kb semmi. A Germany az nem mond sokat. Hatalmas a Németország. :grinning:

2 kedvelés

A Facebook oldalukon is gyártóként említik magukat. Szóval szerintem maradjunk ennél mi is :slight_smile:

Fb :arrow_down:
SmokerStore GmbH

manufacturer of Taifun products
Made in Germany

4 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.