Kezdő gtx 80 go

Kedves Vaper/Vaperina társak!

Kezdőként, ropogós 24 órája használatban lévő vaporesso gtx 80 go-t szereztem be. Saját elhatározás, belekeveredtem az ellenállásokk világába és picit későn találtam rátok, azóta tudom ez inkább dl.
A választásom főbb szempontjai azok voltak, hogy elsőre jól bírja az akksi+c type kabel, picit nagyobb liquidtér.
Tudom, benéztem-mtl kellett volna, a gyári 0,2 ohmos pori úgy mellbe vágott, hogy a fal adta a másikat.
A kithez tuti ami biztos rendeltem még 0,3, 0,8, 1,2 ohmos porit is. Most 0,8 ohmossal egész szépen muzsikál. Hozzáteszem 2 felé liquidet is beszereztem: a classic 18 mg tartalmú-iszonyat kaparó- ezt azonnal lecseréltem a másik nikotin salt dohány ízesítésű liquidre, ami érzetre rendben van.
Igazából az érdekelne, hogy lehet, hogy bagatell kérdés de kárt teszek e az ecigiben, ha ráteszem a 1,2 ohmos porit?
Valamint csak éjszakára kapcsolom ki-ez nem gond? Rendszerint jovok-megyek és belebele slukkolok :slight_smile:
Egyébiránt kell e különösebb karbantartást végezni? Milyen kemikáliákat alkalmazhatok? Mik az ehhez szükséges eszközök?
Az általam használt paraméterekkel is iszonyat meg vagyok elégedve, mondjuk néha jó lenne egy egészséges mélyet beleszívni, node nincsenek nagy igényeim. Teljesen jól elvagyok, szó szerint nem tudom lerakni, a jó öreg bontatlan cigosdoboz mellett undorodva megyek el :slight_smile:
Elképzelhető, hogy idő előtt jelentkezem, biztosra veszem, hogy lesznek még kérdéseim de nézzétek el nekem, nem tudom elégedettségemet magamban tartani, valamint féltve szeretném őrizni még jó sokáig a kitet :slight_smile:
Köszönöm, hogy vagytok!
Adrine

4 kedvelés

Szia.
Először is Üdv közöttünk, érezd jól magad.
A 0,8 Ohm már inkább MTL kategória ezért tetszik jobban. Nyugodtan beleteheted az 1,2ohm-ost kárt nem okozol, de nagy különbséget nem is fogsz észrevenni. Különösebb takarítást sem igényel, a pod csatlakozást át törölheted az esetleges pára miatt.

3 kedvelés

Köszönöm Tamás megtisztelő válaszod!

Szia. Üdv köztünk. :hugs: A 0.8 ohm szerintem pont olyan, a POD paramétereit figyelembe véve, hogy egy jó nagyot bele tudsz slukkolni. Ha esetleg a slukk vége már erős, akkor ehhez a metódushoz gyengébb liquidre lesz szükséged.

2 kedvelés

Köszönöm szépen Kinga!

1 kedvelés