Keverés, kavarás - Aszem megzavarodtam :D

Nem is tudtam hogy a PG-s nic tovább eláll, szavidő után is. Mondjuk éves tárazást nem terveztem, de kicsiny hazánk döntései értelmében lehet az lesz belőle majd :smiley:

Ez jó ötlet.Eszembe nem jutott volna, alufóliába csomagolni.:+1::grinning:

Persze, teljesen valid.
Egyszerű matek az egész :slight_smile:
Vagyis ha teljesen szabályos akarsz lenni, akkor az alaplé mennyiségből ki kell vonni a nikotin mennyiségét.
Pl 100 ml 6-os-hoz kell:
94 ml alap + 6 ml nikotin

Levezetés:
6 ml 100mg/ml = 600 mg összesen
Ez osztva a teljes mennyiséggel 600mg/100ml = 6mg/ml

Szerk: a pg alapút emelett könnyebb is kezelni, a vg alapút marha nehéz kicsi fecskendővel felszívni

1 kedvelés

Igen elvileg úgy kellene hogy a 94 hez 6 ml, ha nagyon pontos akarok lenni. Mondjuk ink 60 / 120 keveréseket csinálok , báár lehet vissza állok az aromákra … pont tegnap kevertem be az új szerzeményeket. Közben matekoltam… 4 longfill… 3x120ml plusz 1x60 ml… ok ez kb mindenhol annyi.

Viszont ezek a longfillek is horror… csak sajna nem mindenből van aroma amit szívok :frowning:

Hozzá az alap… itt már buktam mer nem floravita… oké nem oly sokat még… bár mennyisèg / ár arányban de :rofl::thinking:

Nic… na itt úgy felhúzott amikor elkezdtem bele öntögetni… és pergett előttem a forint… :rofl: elkapott az ideg… majdnem kimentem analógozni az erkélyre :rofl: De… NEM!

Ha így rendelem a kövi 3 rendelésnél összesen kellene 36 db boost… 550/db… ritka szar a matek a végén :rofl::rofl: 20e és az csak 12 db longfill… na most ha veszek 100ml nicet abból 16 keverés jön ki … és fele annyi :joy::joy::joy:

Eldöntöttem: áprilisi nagy rendelés már floravita és aromamesteres nic…

A tárcám örülni fog , és én se leszek idegbajos :joy:

2 kedvelés

Én kiszámoltam, vape-ról 4200 forint volt a 200 ml kész alap.Ha keverem magamnak,akkor megáll 1900 forintnál.beleszámolva a szállítási költséget is.100 ezerért azért nem fogok rendelni​:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Minél több időt töltök itt annál okosabb leszek lassan.

Eddig rendeltem bután ami tetszik veszem jóvanazúgy… de ezt mátol befejezem. Nem vagyok egy csóró gyerek… de azért ne költsem már a duplájàt ha nem muszáj​:person_tipping_hand::thinking::joy:

Van egy másik vape csoport is, oldal / közösség de ami a vaperina olyan nincs.

Ez a vaperek jedi akadémiája. :laughing:

Bár még Jar Jar Binksnek érzem magam, de lassan talán lehetek más is .:sweat_smile:

1 kedvelés

Nem vagy egyedül :smiley::smiley::smiley: Én is most kezdtem újra.én is szívom magamba az okosságot​:rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

Szerintem lassan minden posztot is elolvastam itt :laughing:

Mèg fürdés közben is olvasom​:rofl:

De nagyon sok dolog van amit lehet itt tanulni.

A következő szint ha beválik az MTL vonal, hogy megtanulok tekerni magamnak. :rofl:

Kikéne találni egy vaperina oklevelet az újoncoknak akik kitanulják a “szakmát” :joy:

2 kedvelés

Én majd lassan vásárlótársat fogok keresni literes nic vételéhez. Magamnak ennyi túl sok viszont jóval gazdaságosabb mint ahol eddig vettem.

3 kedvelés

Van belőle literes kiszerelés is? :smiley:

Én most vettem.:smiley:

1 kedvelés

https://nicliquid.com/ Itt van minden jóság nikotin ügyben(akár 1000mg os literes is :slight_smile: ) arra érdemes figyelni ,hogy 35dodó a szállítás.

Meg arra, hogy EUn kívüli a shop…szóval vámolásra kerül a csomag és ha kiderül a tényleges tartalma akkor még jól meg is büntetnek az elkobzása mellett.

Szóval kerüljük az EUn kívülről postázó shop-ok ajánlását nic ügyben!

5 kedvelés

Olyan sokat nem sporolsz vele, inkább egyszerűbb az élet. Kumuluson 14 eur 20 darab 10ml/20mg booster, összeségében kb ugyanott vagy a 100-as nikkel árban.

3 kedvelés

Viszont kevesebb a műanyag szemét és kisebb helyen elfér.

Hát inkább maradok biztos forrásos. Amit ajánlottak a mestertől az tuti! Jó lesz az! :slight_smile:

3 kedvelés

Ez így van. Csak nem olcsóbb, ennyi.

Köszi a kiigazítást/figyelmeztetést, ez nekem így kimaradt hogy ezt ennyire szigorúan veszik.

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.