Keresem, ezüst, könnyű, zsebbarát, egy akkus, esetleg retro stílusú modomat

Itt az ezüst volt lényeg, meg a retro :rofl::rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

Akkor legközelebb húzd alá. :rofl:

2 kedvelés

Tudod @Ispy én tudnék rá vigyázni :blush:

1 kedvelés

Ah én is nőből vagyok, a külalak az első :rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Üst? Ménem ezzel kezdted?

Na ottan van, TH is van dögivel :grin:

Meg is kívántam, basszus :roll_eyes:

1 kedvelés

Nekem van dremelem, azzal szoktam (egyszer) gravírozni. :grin:

1 kedvelés

Bocsi, későn jövök. :grin: Ebből a Pro-t ajánlanám. A sima 101 kikapcsolgat mint a converter, a falnak mentem tőle. :sweat_smile: Meg sok a gyári hibás darab ami nem ismeri fel a tankot, vagy az ohm-ot mérő chip kakil be. A Pro már nagyon pro… Azzal nincs baj, és ki sem kapcsol. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Na majd segítesz milyen gépet vegyek, masra is kéne. Az az univerzalis pici, cserélhető fejes​:blush:

2 kedvelés

Késő, sbs már nem pálya, most már a mecha a nyerő, nem, nem, a hastur…ő…nem…már nem kell zsebbarát sem könnyű, szóval hastur. Vagy mégse. :rofl: :rofl: :rofl:

5 kedvelés

A mecharol nem mondtam le, csak még nem érzem eléggé érettnek magam hozzá :rofl::rofl::rofl:

4 kedvelés

Valami ilyesmi szett…

image

2 kedvelés

Igen, ez azz! :grinning:

1 kedvelés

Elszédültem mire a végére értem. :joy:

4 kedvelés

Bocsánat Kinga a “szemetelésért” :grin::hugs:

1 kedvelés

Mit mondhatnék, nők…én ennyi idő alatt már megvettem volna 3 modot, sőt már el is adtam volna. :grin: :sweat_smile:

4 kedvelés

Persze mert ti nem gondolkoztok, csak megveszitek, aztán nem tetszik akkor eladjatok​:rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

Nem nem :grin:akkor polc :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 kedvelés

Igen, ennyi. Lehet másképpen is? :thinking: :rofl:

4 kedvelés

Az a rosszabb fajta :rofl::rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

Egyébként nem tudok hozzászólni. :sweat_smile: Max annyit, hogy félmechát vegyél, a védelmek miatt, de ahogy fentebb Ispy írta legyen egy “natúr” modod, hogy ellenőrizd a tekerést. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés