Keresem, ezüst, könnyű, zsebbarát, egy akkus, esetleg retro stílusú modomat

Igen igen, én a jó fajta vagyok, végre, ezaz. :rofl:

2 kedvelés

Tudom,de már gondolkodom rajta​:grin:

Szerencsére mindegyik nő más. Nekem csak 1 pár cipőm van… :joy:

4 kedvelés

Tudom Kinga, hát nem biztos hogy elég bátor vagyok még akarmilyen mechahoz :grin:

2 kedvelés

Hozzászólni mi sem, csak támogatjuk @Ivett -et a bizonytalanságában. Eseteg kicsit megkavarjuk, ha már úgy néz ki kitalálta végre. :crazy_face:

3 kedvelés

Az oké, de mire azt kiválsztottad. :thinking: :rofl:

2 kedvelés

Hát most gondold el ha felszamolnad a “parkot” akkor hany Dani jönne ki belőle?! Szerintem még a stabfa is​:blush:

Én se vagyok, és nekem több a nyüg vele, mint amennyit ér a szépsége esetleg…

1 kedvelés

A védelem vigyáz Rád. :blush: De megértelek. Mondjuk én félek tőlük. :sweat_smile: Ha már gyengül a gőz azt figyelem hogyan melegszik az akku. Nem nekem valók ezek. Viszont a félmechánál nem melegszik.

2 kedvelés

Bementem a boltba Ispykém. Kijöttem egy cipővel. Ennyi a titkom. :joy:

4 kedvelés

Akkor most squonk vagy mecha ? :thinking::crazy_face:

2 kedvelés

Értem, igen ez az akkus dolog aggasz engem is​:thinking: mert ha félig lemerült, akkor már csereljek is? Főleg útközben :grin:

1 kedvelés

Irigyellek :grin:mi férfiak vagyunk lyen válogatósak ? :rofl::rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

Hmmm, akkor te valami csodanő vagy. Én is bemegyek az első boltba, felpróbálom az elsőt ami tetszik és ha jó már végeztem is. Egy cipő 20 perc, max. :rofl:

3 kedvelés

Én is így szoktam, na de előtte kigondolom :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 kedvelés

Az élmény miatt igen, úgy kéne. De elég nehéz kifigyelni, hol jár az akku pontosan. Úgy értem, hogy jelzi a gőz, ha gyengül, de lehet kiveszed, rámérsz és meglepődsz, hogy vaaaa 2.9V, még élek? :joy:

3 kedvelés

Nem, te nő vagy. :crazy_face: :sweat_smile: :rofl:

3 kedvelés

Egyik sem​:rofl::rofl::rofl: a hastur szerintem, még megnézem videón hogy áll a kézre :grin:

1 kedvelés

Kéz csókolom !

Igen a külalak is fontos, de az nem az elsődleges szempont ! Van aki autót is úgy vesz , hogy de szép ! A motorban meg 8 a kompresszió ! :rofl: :rofl: :rofl: És csak kicsit véres a torka ! :rofl: :rofl: :rofl: De attól még szép ! :sweat_smile:

3 kedvelés

Tudom a méretet. Néha nem is próbálom fel. Nem vagyok az a boltkóros fajta. Nem szeretem, ha ott nyüzsög az a sok haspólós “kislány” a cipőboltban. De már arra is rábeszéltek, hogy rendeljek netről cipőt. Úgy is lesz. :sweat_smile:

4 kedvelés