Keresek egy isteni dohányos ízt!

Ezek tényleg finomak használom őket de ezek csak imitációi a dohánynak…

4 kedvelés

El​:joy:még az a pici gyümi is ami van benne az is analóg :joy:

2 kedvelés

Perzsa Barack :star_struck:

5 kedvelés

Még van 10 ml abból is :grin:találtam jobbat de nincs,csak a gyártónál,most mással próbálkozok :joy:

2 kedvelés

Annál jobbat nemigen tudok, kategóriájában :wink:legalábbis.
(Torkonbax, kapar egyet, majd a kisebesedett nyálkahártya kátyúit finom barackkrémmel tölti fel​:heart:).

Rászív egy kis Rómát és rendberak…

Azért ennyire én nem durvulok :joy:
Még kezdő vagyok ezekben és csak puhatolózok a “lightosabbakból “ :joy:

Most sok a vattám és azért :joy:

3 kedvelés

Centenary mods 2 aromáját ajánlom…(frankó már 1-1ml elment belőlük)

Igen, de olyan szerintem nincs, ami vissza adja az analógot, mert az egyik füst, a másik meg gőz, mit a bakelit lemez és a CD, ami megközelíti, de soha nem lesz olyan kellemes, jó hangú, és dinamikus.

4 kedvelés

Ez így van…

4 kedvelés

:+1: De én még megemlíteném a Angolo della Guancia is!
@cypdru ezek az igazán, ázott hamutálca dohányosok! :sweat_smile:
UI: - Ja még a Tabacchificio 3.0!

6 kedvelés

Erre gondolsz? :wink::grinning:

De egyébként ő sem rossz :grinning:

6 kedvelés

Az alsónál a marketing is remek…2dobozzal kell venned, hogy teljes legyen a kép…ügyes :slightly_smiling_face:

Kirakó, amiben van liquid :thinking::roll_eyes::joy:

2 kedvelés


Szerintem 10 pontos!!! 28 év dohányzás után nekem ez vált be!

6 kedvelés

hát ezt kipróbálom!

Kicsit későn,de teljesen igazad van!Egyiket sem lehet összehasonlítani csak komprumisszumokat kötni.Nekem a gőzölés terén sikerült,megtaláltam benne a szépséget.Szeretek a tankokkal bügykörészni,új ízeket kipróbálni.A zene terén viszont ez a komprumisszum kötés nem megy.Kizárólag csak analóg!Részemről semmilyen hanghordózóhoz nem hasonlítható a vinyl.Olyan dinamikával szól,olyan részletekkel mintha a színpad előtt ülnék.Na meg ugye mint az építős kazán:kell érte tenni hogy megszólaljon a zene!De a sok beállítás és tisztogatás meghozza a gyümölcsét:Semmihez nem fogható gyönyörű hangszerek hangja.Maga a ZENE.A vape-ről ugyanez a véleményem.
További szép napot és jó ízeket!

2 kedvelés

Ez pontosan így van. Viszont kívánom. :slightly_smiling_face: :boom: :dash: :dash:
Dog Spinning GIF

Szia!
Ez a Te lemezjátszód?