Kb mennyi?

Most jut eszembe, hogy a vaperinás aromákat még el sem kezdtem használni, ez kb 1.5 évre elég. Kemény vagyok, elszívom mind. :rofl: :rofl: :rofl:

6 kedvelés

Szerintem aki csak a spórolás miatt áll át az nem fogja élvezni a vape-ét. Vape cuccokból is majd a legolcsóbbakat veszi és ott azért nagyobb a csalódás…

11 kedvelés

Ezt osztom.
Olcsón (viszonylag) cigiztem sokat sok évig.
Most meg ízekben tobzódok. (Ha vacak aromára futok, persze benyelem a dolgot…) Meg kütyükben.:grin: És sokkal jobban vagyok tüdőügyileg :+1:

8 kedvelés

Első az egészség a többi meg majd adja magát…mennyi be kerül nem annyira érdekes…jobb mint orvoshoz járni a cigi szövődményei miatt…

11 kedvelés

Végülis ez is csak egy hobby, ami addiktív…mint a többi. Bringázásra, de futásra is többet költök. Mire kialakul, hogy mi a tuti addigra elment egy csomó zsé, aztán úgyis mindig jön valami új amit tesztelnénk. Ezért legalább az alaplevet kell jóárasítani piszkosul…a többi meg fakultatív :slight_smile:

6 kedvelés

A havi adag rágó/cukorka, a többszöri mosakodás/illatelfedés, a havi adag nagyobb dózisú c-vitamin és orrspray (igen, az orrom is dugulósabb volt, mint most a vapenél) is kitesz párezer forintot. Ez is redukálódott azóta.

Mert dohányosból is 2 fajta volt/van, higiénia terén is. Én abba a csoportba tartoztam, aki próbálta eltüntetni magáról a bagószagot.
Plusz erősen C-vitaminoztan is, legalább legyen meg az illúzió.

Szóval ez a mi mibe kerül, egy elég összetett kérdés :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

így van aztán meg mint nálam átvált már hobbyba akkor meg nincs kérdés mi mibe kerül… :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

@Janos_Groszeibl azért ezt megcafolnám! Szerintem olcsóbb cuccokból is van minőségi és jó :blush:

6 kedvelés

én nem azt mondtam,hogy a drága a jó én azt mondom ha már hobby mint nálam akkor ha kell és van zsé úgy is meg veszem ha már van belőle 2db akkor is…ilyen a hobby bár mi is az…

7 kedvelés

Tudom János, a hobby az már más tészta ott már csak az élvezet hajt és határ a csillagos ég :blush:

4 kedvelés

Ennyi ez van de kell az is különben ,mi lenne velünk…

6 kedvelés

@Ivett , nem.ez a téma,.de amit ajánlottál körtés aroma…nézegettem a polcot, hogy mit tegyek a tankba, és nem véletlen volt ismerős, ott figyelt egy olyan Shortfill :blush: tényleg nagyon finom! Igazi körte…olyasmi mint a körtés jogobella :blush::joy:
És akár még a topichoz is illik, legközelebb aroma jön belőle, kicsit olcsóbb lesz :blush:

3 kedvelés

Nem is tudod mit vásároltál már :rofl::rofl::rofl:
Hát közben én meg kostolgattam es kell neki a 20%, szóval fel kell még öntenem!
Nagyon drága aroma, de én is kivartam az akciót :blush:

4 kedvelés

Ez a később keverendő részben volt :joy:
De valóban, kicsit túlzásba estem, úgyhogy most azokat használom egy darabig amik vannak.
Mindent kicsit több százalékban keverek mint amennyit írnak, így hogy írtad meg pláne, ha lesz belőle aroma, azt is úgy fogom

4 kedvelés

Igen, mind hobbyzunk valamilyen szinten, legfeljebb nem egyformák teljesen az irányok :slightly_smiling_face: de törekszünk a jó cuccokra.
Az, hogy esetleg nem is túl drágán sikerül, az bonus :+1::slightly_smiling_face:
Én nagyon örülök mindenki örömének és cuccának :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Lehet félre érthető voltam! Nagyon örülök én is mindenki boldogságának! Én most itt egy kezdő vape szintre gondoltam! És lásd az 500 ft-os aromákat :blush:

4 kedvelés

Ami jó, az jó:) olcsón is van jó, praktikus. Ellenben drágán is van csalódás :slightly_smiling_face:
Ezért is jó ez a közösség, mert a más kárán tanulni még mindig olcsóbb, és kevesebb idő, kudarc :+1:

7 kedvelés

Én is hobbi szinten űzöm (3 mg nic MTLben…), de még így se költök többet, mint amennyit elfüstöltem, mietött gőzölni kezdtem újra… :laughing:

5 kedvelés

Hát én újrakezdő vagyok, de ha jól látom a fogyást akkor igen takarékos vagyok. Van hogy a 10ml az 3 napig elég, 3mg- os nikotinos alapot rendelek 125ml hez adok 10ml aromát. + a coil (Zeus sub ohm tank) kb 3500-4500 körülre jön ki egy hónap, de kerekítsük fel 5000-re és még úgy is gazdaságos vagyok. XD

4 kedvelés