Kayfun X élménybeszámoló

Köszönöm. :smiling_face_with_three_hearts: Kíváncsi vagyok én is Janink mire jut vele. Nem zárkózom el a gondolattól, hogy én vagyok béna. De ennyi variánssal, ennyi ideig piszkálni valamit… De nem veszem el Jani kedvét. :blush:

Köszönöm Samu. :smiling_face_with_three_hearts: Most mehetek a boltba csokiért. :yum:

Köszönöm Bea. :smiling_face_with_three_hearts: Igyekeztem, de így is olyan érzésem van, mintha valami kimaradt volna, pedig úgy érzem mégsem. :thinking:

2 kedvelés

Köszönöm Kedves Bishop. :smiling_face_with_three_hearts: Megtisztelsz, hogy olvasol. :kissing_heart:

1 kedvelés

Szeretek piszkálódni és kitartó vagyok… :slightly_smiling_face:

Köszönöm Norbi. :smiling_face_with_three_hearts: Szerintem is jobban jársz a Prime-al. :grin:

Köszönöm. :smiling_face_with_three_hearts: Számomra a Kayfunok közül a V4, V5, Prime, Lite 2021 mi a legjobban tetszett. Még a Lite Plusz 2021-et is ide írnám, mert az csak a levegőző rendszerében különbözik a simától. Ezeket merem jó szívvel ajánlani. Természetesen a Prime jó választás. :blush:

3 kedvelés

Az üvegszálat maximum TC-ben használnám ismét. Ha véletlen megég, annál rosszabb nem sok dolog van szerintem. :sweat_smile: A töltése kiváló szerintem is. Meg lehet szokni, hogy úgy töltsem, hogy nem jut be semmi a keménybe. Tényleg csak ez a fránya túlhűlés a baja. Ami mindent elront. :pensive:

2 kedvelés

Én is ilyen vagyok. :blush: Remélem tudsz majd pozitívan nyilatkozni róla.

2 kedvelés

A modon egy kis emelt előfütés lehet meghozná a huuut

Megnézem van e a Herában. :thinking: A Vmate-ben azt hiszem láttam, hogy van. Nemsokára megnézem. De várj, ezt lehet meghagyom Neked. Jobbak a cuccaid. :blush:

2 kedvelés

Próbáld azért nem emlékszem van-e a herában…

Rendben. Írom majd mi a helyzet. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Nem hiszem, szerintem ugyanaz a csipp van benne, mint az akirában.

Valami dna kópia, elég alap beállításokkal.

Múltkor kotorásztam benne, akkor nem láttam. Majd ismét átnéznem, de nekem sem rémlik.

3 kedvelés

Gratula! Ismét remek beszámoló! Szerintem a legtöbbet hoztad ki ebből a termékből! A neves gyártó félresikeredett tervezése eddig nem hozza az elvárásokat!

4 kedvelés

Köszönöm Robi. :smiling_face_with_three_hearts: Igazad van, ez egy hatalmas bukás. :confused:

2 kedvelés

Kayfun 4-re is azt mondták amikor ki jött…

3 kedvelés

Nekem már az az X is gyanús volt, miért pont X? :thinking: Mert ha még pipa lenne, azt mondom, oké, de X? :rofl:

1 kedvelés

V4et szerettem, 2x is megvolt. De aztán összeszorult a léállító… :confused:

2 kedvelés