Kangertech H2

Sziasztok :blush:
Új kérdésem :crazy_face: a fent említett “porlasztó” üvegszállal készült-e,milyen anyagból tekerhette az aprókezű nénnye a gyárban,és megfelel-e a :thinking:Dvarw K kazánomba :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:
Mire kellene vigyázzak vele,milyen teljesítménnyel használjam 2.5 ohm a ráírt tartomány.
Nem találok hozzá a gyárban sem leírást :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

Szia @Zolika üdv köztünk, érezd jól magad! :hugs:

Igen, üvegszál van benne, valószínűleg huzal is lesz körülötte, ami infó hiányában SS lesz szerintem. :thinking: Dwarv K-ba is jó lehet, mert mindegyik olyan tankba jó amibe a másik kanger porlasztó is.

U.i.: Ha folyik, akkor kicsi a kemény. :blush:

2 kedvelés

Nagyon köszönöm,fantasztikusan érzem magam és ez a helynek köszönhető :blush:már megint szomorú vagyok​:pensive:hát rám nem gondol senki? :thinking:még a régi öregek sem :smiling_face_with_tear:pedig akkor kantáros meg muji volt csak​:crazy_face:
Na jó majd megoldom akkor :sweat_smile:
Köszönöm :hugs:

1 kedvelés

Az a lényeg, hogy jól érezd magad. :hugs::grin: Ismerem ezeket a porikat, sokáig volt Protank-om meg Aerotank-om, azokba is ez kellett. Tuti, hogy SS. :pleading_face:


Pedig PIROS liquid van most benne,ha SS akkor hejjjj……na m1 akkor PIROS vagy SS a szined? :joy:

3 kedvelés

Mond meg Te. :grin: De én tartom, hogy az SS lesz. :thinking: Szorítok. :metal::heart:

Akkor a szined nem a piros,hanem inkább Ss ? :grin:mintha egyszer írtad volna hogy szereted az SS ,mármint a színű modokat vagy a kazánokat​:thinking:ejjh öregszem​:joy:

Kazánokból csakis SS, mert a festett az kopik. :sweat_smile:

Őszinte leszek​:grin:mindegy mi lesz benne,megpróbálom lemodellezni​:joy:mert nem bízom már a kész tekerésben sem​:smiling_face:
Jó hogy dobtam a kosárba 2mm-es üvegszálat is :joy:

2 kedvelés

Svéd vagy német. Csak az a jó üvegszálból. A többinek van egy fura olajos íze. :thinking: Egyébként meg 2es magra rá kell menjen, úgy rémlik én is így tekertem a K-ba.

1 kedvelés

Köszönöm szépen :smiling_face:Azt sajnos nem írja,de ez hamarosan kiderül​:smiling_face:addig is nézegetem a régi videjókat mert ez még új nekem​:grin:

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.