Kafyfun V4

Sziasztok. Kollégámtól kaptam Kayfun V4 kazánt. Szerinte klón. Kérdésem lenne, higy szerintetek is klón?



Nehéz kitalálni, az én klónom dombormintás dobozban volt, semmi nem utalt a klónságára, csak tudom, hogy az.
Ez a “Manual” kicsit gyanús, sztem egy klón mellé nem raknak ilyet, de ki tudja.

Raknak mellé user manualt is :wink:. A megszólalásig hasonlít az is, a betűszín nem stimmel egyedül a borítón. :wink:
Nem vagyok biztos benne, de mintha egy “klón VS eredeti” tesztben az derült volna ki, hogy az eredeti dobozában egy vagy két alkatrésszel több van, mint a klónéban.

1 kedvelés

De jó szemed van!Én csak úgy találtam meg,hogy kerestem​:joy:

1 kedvelés

Nekem onnan látszott,hogy klón,hogy a kazán alján,ahol számsornak kellene lennie…igaz,hogy nekem is van sor,de egy sor nulla.

2 kedvelés

Köszönöm a válaszokat. Ezek szerint kínában jól kitettek magukért​:grin:

3 kedvelés

Szia. Ahogy András is írta, ez Fasttech-es klón. :slightly_smiling_face: Lehet kifogni jót és rosszat is Fasttech-en. Esetleg másik matracát nem találsz a dobozon? Nekem olyan v4-is is volt már amin látszott, hogy 2 felé fémből készült. Amelyik alkatrész mattabb volt az első mosás után rozsdásodni kezdett. Egyébként jó kazán. Én imádtam. :smiling_face_with_three_hearts: Ezért is vettem 2x meg. A Tobecco klón volt a legjobb. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Nekem még lesz vele bajom. Pár éve liquiddel feltöltve hevert. Széttekerni is alig bírtam. Majd kiderül mennyi türelmem lesz hozzá:grin:

2 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.