Ízes gőzök rábeszélő, kibeszélő

Ok, mutass be majd neki :grin::grin::grin:
Likvid-itási gondok.

3 kedvelés

A Mild Seven és az Old Captain biztosan desszerttesebb, de azért édesnek nem mondanám. pl. étcsoki v kakaó.
Talán az édesebb vonalat erősitheti a Gold Ducat, ha kifogyok biztosan teszek vele is egy próbát:
image
(Journey aromákban még nem csalódtam, csak azért mert gazdaságos nem is erőltetném. Első az íz :+1: :heart_eyes:)

7 kedvelés

Aromaparadicsomon csak Mild Seven-t találtam, de rápróbálok. Az elmúlt három évben csak egy leves ment a lefolyóba…
Valahol olvastam valami olyasmit, hogy " Ha bekeverted szívd is el! " :wink:

7 kedvelés

Több shopban is van :The Liquid City
Liquid Aroma ,Vape 42

4 kedvelés

Egy letisztult, nem hivalkodó íz sokszor többet ér, mint ezek a ripacsköltemények :+1:

Jó8 for all​:+1:

2 kedvelés

Desszert dohányban utazom jelenleg :blush:keresem a lágyabb ízeket ,semmi füstösség semmi szárazság.
Mint írtam valami bolondság kell a dohány mellé nekem,gyümölcsösség édesség…
Dicsérik a Tnt aromákat ,hátha találok valami hasonlót :blush:
Azhadban persian ,black cherry bejövős nem állandóra csak lazulásképp​:grin:

4 kedvelés

Tisvapon nézegettem ,nála van pár finomság mindegyikből nem úgy mint a hazai kínálat​:blush:

4 kedvelés

Sziasztok!
Egy kis segítség kellene, én az RY4 vajas karamellás-vaníliás vonalat szeretem, tud valaki DL-be finomakat. Geekvape Zeus Mesh-t használok, Wotofo - XFiber Cotton 6mm vattát, Vandy Vape - Kanthal A1 Mesh Coil 0.2ohm 40W-45W-ig, ezt egy kicsit a sarkainál megvágva, hogy beférjen a 6.2 méretbe, most kaptam egy Journey Classic - Grampa’s Cream Longfill Aromát, bekevertem, és öntöttem 2ml kóstolóra ami nem rossz, a dohány azonnal ott van, kicsit kapar még, de persze ez még nem az igazi kép, még várni kell vele, hogy a többi íz is megérkezzen. Szóval a desszert lágy dohány, selymes édes karamellel, ( bourbon ) vaníliával, jöhet bele egy pici méz.
Előre is köszönöm a segítségeteket.

2 kedvelés

Sziasztok!
Valaki kóstolta már?

2 kedvelés

:flushed:Már itt is fogd rá a nyuszira? :rofl::rofl::rofl:

4 kedvelés

Egyszerűbb :rofl::rofl::rofl: A nyuszi rendel mindig és még túl sok liquidet is szív :rofl::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:

3 kedvelés

Azért a csokisokkal vigyázz, nehezen lehet aromaban elérni azt az ízt, inkább kakaóporban gondolkodjál​:blush:

2 kedvelés

Ugyan ez a gyártó eper shakje nekem bejövős bár nem egész napos mert elég gej :sweat_smile: Ezért vagyok kiváncsi a csokisára…

2 kedvelés

A csoki az tutira nagyon kokszolhat.

2 kedvelés

Értem, hát az eper azért más. Tejkrém-eper kombo gondolom.

3 kedvelés

Hát nem biztos, mert a five patrol trüffelét kóstoltam, az nagyon bejövős és nem kokszol :grin:

2 kedvelés

Igen az! :blush:

2 kedvelés

Hát ha nem annyira drága, vagy nagyon kíváncsi vagy, akkor próbáld ki :blush: szerintem te a dessert dohanynal fogsz kikotni ezt mar latom​:joy:

2 kedvelés

Azt még nem próbáltam :see_no_evil: félek, hogy a dohány íz nem jönne be :blush:

3 kedvelés

Puding próbája …:wink:én is azt hittem ,de kezdenek bejönni ,igaz desszertdohányokat pöfizek​:grin:

2 kedvelés