Ízes gőzök rábeszélő, kibeszélő

Igen itt vagyok már én isssss​:rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Amit fentebb írtam azt próbáltad?
Ezt:

1 kedvelés

Hát a dohanynal ne igazi dohanyra gondolj, inkabb mogyoró, fű, szalma meg hasonló plusz íz :joy: csak mert látom nem szereted a nagyon édeset!

3 kedvelés

Lehet ám kevergetni is őket mindenféle mással. Aztán úgy jársz, mint én. Valami nagyon finom volt, de már elfelejtettem, mikből is kevertem azt ki . :grinning:

6 kedvelés

Föl kell írni a receptet, nekem már van egy pár :grinning:

3 kedvelés

Diplomás paraszt vagyok :rofl: Szeretem a szénát :rofl::rofl::rofl: De pl amíg cigiztem ízesített cigiket szívtam… a sima cigit csak ha nem volt más :woman_shrugging:

3 kedvelés

Á…nem :rofl:más vonalon vagyok most :grin:de ahogy nézem a képet …ez Nesquick​:rofl::rofl::rofl:és az fincsi volt :rofl::rofl::rofl:
Egyet tudj a csokis aromákról…azt mondják büdi az illata…

3 kedvelés

Aha, na akkor eltalaltam, az kell neked​:joy:
Szerintem vegyél a flavours trüffel chocolate-t és tejkremesitot, aztán keverd be magadnak, jobban jársz, olcsóbb

2 kedvelés

Ezt kimentettem :grin::grin::grin::grin: következő rendelésnél megrendelem ezeket!

2 kedvelés

Az olcsó alapizű aromák nem mind rossz! Flavour, tpa, capella, solub ezek jók, bár a gyümis van hogy eltér! Ha keverésben tudok segítek, mit vegyél, csak gondold el az ízt. :grinning:

2 kedvelés

Most úgyis jött 250 ml 50/50- es 12-es alaplé. Üvegcsém nincs… flaskákat vennem kell.

3 kedvelés

Igen az fontos és elsőre mindig kis mennyiségűt keverj új izbol. En 10 ml-et szoktam, nem pocsekolunk​:wink: vegyél még pici 1 ml-s fecskendőt meg egy nagyobbat az alapnak

4 kedvelés

Igen az a 10 mili néha sok :rofl::rofl::rofl: kezdésnél vettem egy 10 millis 16mg nikotinos mogyorós levest, hogy a longfillek amíg beérnek legyen mit szívnom! Elfogyott mert muszáj volt neki :rofl::rofl::rofl: de kihagytam volna szívesen :sweat_smile: a vanílliás mézeskalács meg túl gyorsan fogy! Kevés belőle a 60 ml :rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Aha, hátha tudod, hogy azt már szereted, akkor mehet a nagyüzem​:rofl: merthogy minél tovább érik, annál jobb :wink:

3 kedvelés

Szasztok!Ezekbe csoki is meg dohány is van.Plussz egy kis ez+az.Olcsónak nem olcsó,de besza…,behu…,olyan finomak​:grin:
https://www.aromaparadise.hu/k-flavour-company-quatro-10ml-aroma

https://www.aromaparadise.hu/k-flavour-company-quinto-10ml-aroma

7 kedvelés

Igen azt imádom! És az illata is isteni! A gyerekeim is rajonganak érte :grin:
Holnap jön apám! Ő pipázott, az illat miatt. Ha illatos cigit szívtam akkor mindig ott szipákolt majd kért 1 szálat. Kiváncsi vagyok mi lesz hétvégén :rofl::rofl::rofl: Lehet hétfőn már készüléket rendel :rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

@Janchee, ezek kivonatosak? :heart_eyes:

2 kedvelés

Nem :blush:de finomak :wink:

3 kedvelés

Az a felső, tölgyfahordós… A tölgyfahordósság nem harsány mellékíz ez esetben? :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Itthon is így kezdődőtt, a nagyi is gőzöl :joy:

2 kedvelés