Ismeritek a Wondervape.hu oldalt?

Sziasztok.

Véletlenül találtam rá erre az oldalra.
Nem tudom mikor indulhattak, de a “kevés” cucc ellenére nagyon jól néz ki nem az az összetákolt fajta.

Érdekelne, hogy ismeritek-e, rendeltetek-e már innen.
Amit sikerült megtudnom, hogy elvileg horvátok és előreutalással lehet fizetni.

Mivel nem írták, hogy milyen érték fölött ingyenes a szállítás így, próbaképpen bepakoltam random dolgokat 35 ezer forint értékben a kosárba, de még így is 1990 Ft a szállítás.
De ez még nem is gond, mert olyan liquideket (shortillek igazából), shake ‘n’ vape-eket és aromákat is találni az oldalon, amiket nem nagyon láttam (vagy nem figyeltem) magyar webshopokon és az árak igen csak jónak mondhatók!

Itt van pár példa shortfillekre:




SNV-k:




Ezeken felül még vannak az oldalon többfajta modok, tankok (rta,rdta, rda) is, tekerési kellékek (vatta, huzal) és szerszámok is.

Ti mit gondoltok? Szerintem nagyon megéri, akik liquideket keres.

1 kedvelés

Légyszi, még ha nem is ismeritek, akkor is írjatok valamit ti bepróbálnátok?
Mert engem nagyon csikol ez az oldal de főleg a shortfillek, mit gondoltok? :smiley:

4 kedvelés

Te lehetsz az első, igazi pioneer. :grin:

Valakinek mindig kell elsőnek lennie, ha nem jön be a dolog, akkor utolsó is lehetsz.

Remélem segítettem. :rofl:

Egyébként én csak nagy shopokból veszek, amik már be vannak járatva, az ilyen noname boltokat meghagyom a kalandvágyóknak.

5 kedvelés

De nem velem. :grin:

Akár még az is lehet, hogy több száz embernek ez nem egy noname weboldal :slight_smile:
Vagy pl Te mondasz nekem 4-et ahonnan rendelsz, lehet 2-re azt mondanám hogy az életbe nem rendeltem és nem is fogok tőlük, mert nekem noname-nek/megbízhatatlannak tűnnek.
Félre ne érts nem akarlak meggyőzni semmiről (megbántani sem) :smiley:
Csak túl jól néz ki ez az oldal, ahhoz, hogy kamu legyen, én azt mondom rá első ránézésre, hogy fél éven belül kezdték…
De mindegy is, ha valaki az ismeretségi körömből bepróbálkozik, tuti írok majd, hogy mi a helyzet ha legalább egy embert is de valakit hátha érdekel, mert ezek a shortfilleknek nagyon jó ára van (vagy csak skót vagyok költeni 120 millire 6-7 ezret?) :smiley:

1 kedvelés

No offense, leírtam mit gondolok róla, a többi már magánügy. :+1:t4:

shortfilleknek nagyon jó ára van

Én eddig azt tapasztaltam, hogy aminek nagyon jó ára van, ott valami büzlik, a kereskedő nem jótékonysági intézmény. Meg kell nézni máshol mennyiért adják, az már egy jó támpont.

Vagy pl Te mondasz nekem 4-et ahonnan rendelsz, lehet 2-re azt mondanám hogy az életbe nem rendeltem

Jogos, csak én olyanokat mondok, ahonnan sokan mások is rendeltek és rendelnek évek óta…azért nem ugyanaz.

Ez jó, teljesen igazad van. és bocsi, hogy feltartottalak…

Ezt azért nem tudom mi számít nagynak mert nincs túl sok barátom, vaper meg annál kevesebb.
Max onnan tudhatnám, hogy egy adott oldal FB csoportjában több ezren vannak(?)
Vagy az értékelésekben bővelkedő oldalak számítanak nagynak?

1 kedvelés

Ne értsd félre, nem lebeszélni akarlak. Ha máshol nem kapod meg, amit kinéztél, akkor venni kell valami kis tételt, amit nem bánsz, ha bukta van. Ha meg bejön, akkor lehet többet is venni. Az internet sajnos sötét hely, és nem minden arany, ami fénylik.

Csak óvatosan!

5 kedvelés

Sziasztok! En penteken rendeltem toluk, utanvettel, kivancsian varom mi lesz belőle. Ha megerkeznek a cuccok irni fogok velemenyt! Az arak igen valoban kecsegtetoek, en adtam egy eselyt nekik.

1 kedvelés

Update: vasarnap azt igertek, hogy hetfon feladjak. Mai nap azt igertek, hogy ma feladjak, es holnap erkezik a csomag. Holnap jovok ujabb update-tel. Bizalmam kezd csokkenni nagyon is. Egy bosszant, fel van tuntetve, hogy:
" Minden rendelést, ami 13:00 előtt érkezik be hozzánk, még aznap csomagolunk, és átadjuk a futárszolgálatnak kézbesítésre. Azok a rendelések, amelyek a fent említett időpont után érkeznek be, már csak következő nap tudjuk feladni."

3 kedvelés

Sziasztok, szerintetek mennyire korrekt, amit a vásárlási feltételeknél az elállás jogáról írnak? Valóban csak akkor lehetsz elégedetlen a temékkel, ha nem bontottad ki? Hatályos egyáltalán az a jogszabály, amire hivatkoznak?

A megrendelő a szerződéstől nyolc munkanapon belül indokolás nélkül elállhat. A megrendelő az elállás jogát attól a naptól kezdve gyakorolhatja, amikor az árut átvette. Az értékesítő köteles a megrendelő által kifizetett összeget haladéktalanul, de legkésőbb az elállást követő harminc napon belül visszatéríteni.
A Vásárló nem gyakorolhatja elállási jogát, amennyiben a megrendelt termék csomagolását felbontotta, és/vagy rendeltetésszerű használatát már megkezdte.
A megrendelő viseli az elállási jog gyakorlása miatt az áru visszaszolgáltatásával kapcsolatban felmerülő költségeket. A megrendelőt ezenfelül egyéb költség nem terheli. Az értékesítő azonban követelheti az áru nem rendeltetésszerű használatából eredő kárának megtérítését. Ha az elállási jog alapján visszaszállított áru nincs kifogástalan, újra eladható állapotban, akkor a megrendelő kártérítésre kötelezett, amennyiben az áru állapotának romlását, tönkremenését, vagy visszaadásának másmilyen ellehetetlenülését szándékosan vagy hanyagságból idézte elő.
Amennyiben a termékről felbontás során a kézbesítést végző személy (postai kézbesítő, futár) jelenlétében derül ki, hogy bizonyítottan sérült, és a sérülés az áru átvételét megelőzően keletkezett, a termék visszavételét, az értékesítés törlését azonnal biztosítjuk. Bármilyen nemű sérülést, tartalomhiányt a küldemény kézbesítése során az átadó-átvevő közötti tényállási jegyzőkönyvnek kell tartalmaznia! Utólagos tartalomhiányért, esetleg sérülésért felelősséget vállalni nem tudunk!
Az elállási jog gyakorlására vonatkozó 17/1999. Kormányrendelet szövegét letöltheti a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság honlapjáról.

1 kedvelés

Magánvélemény: Annyi kiprobált jó webshop van, használjátok azokat. Engedjétek el ezt…

1 kedvelés

Szerintem ez így korrekt, az elállási jog kb azt jelenti, hogy megvetted, de meggondoltad magad és kéred vissza a pénzt. Amire te gondolsz az minőségi probléma, az más kategória, mondjuk romlott az áru vagy ilyesmi. Szerintem.

Egyébként meg @Cepha +1, bár még kiderülhet, hogy jó bolt, de tényleg van 100 másik.

2 kedvelés

Na sziasztok!

Reggel fel 9 kor meg is erkezett a csomag! Es kedvesek voltak, mert kaptam ajandekot is a kesedelemert. Egyetlen egy hiba volt a dologban, hogy nem a kivalasztott szinu keszuleket kaptam, mint amit megrendeltem. :grin::roll_eyes:

Szoval osszegezve: nekem kicsit nehezkes volt ez a rendeles, (bar lehet en vagyok turelmetlen) remelem mas nem fog igy jarni aki Tőlük rendel. Egyebkent egy Lost Vape Thelema Solo keszuleket rendeltem, es eredeti termeket kaptam.

1 kedvelés

Elállás előtt ki is próbálhatod a rendelt terméket és akkor is elállhatsz. Egyszerűen mert nem ilyet akartál.

Nem, ez nem igaz, a kiflibe sem haraphatsz bele, aztán meg közlöd, hogy nem ízlik. :grin:

1 kedvelés

De bizony mondom néked. Veszel egy tévét, kibontod, bekapcsolod és aszondod, hogy nem teccik a képe. Már küldheted is vissza. Nézzé utána. A jogszabály célja, hogy védve légy, hisz nem bizonyosodhattál meg róla, hogy télleg milyen is, csupán a kereskedő meséjére hagyatkozhatsz.
Abban az esetben ha a kipróbálásnál jobban használódik a cucc, na akkor kérhet a kereskedő értékkülönbözetet.

3 kedvelés

Nem ma kezdtem, tisztában vagyok az ellálási joggal. Viszont a törvény pontosan meghatározza mire vonatkozik és mire nem. Persze a tv-re vonatkozik, meg egy modra is, egy tankra vagy aromára meg már szerintem nem.

2 kedvelés

Sőt alsógatyára és tamponra sem :slightly_smiling_face:
Igen ez valóban így van. Akartam is mondani :sweat_smile:

Szia, képeket ha szeretnél nyugodtan mutass róla, kiváncsi vagyok. Shortfillt vagy aromát nem rendeltél? :smiley: