Írd le 1 kedvenc aromád!

Mielőtt félre értenél, nem sértésnek szántam :slight_smile:
Inkább csak magas labda volt :slight_smile:

Én is így voltam vele mint te, hogy ne dohányos,
mert nem azért szoktam át :slight_smile:
De ezeket amiket említettem ne úgy képzeld el
mint egy hamutartó, ha nem tudnád hogy mi van benne lehet fel sem tűnne.
Pl. 100ml Obsidian liquid, 7,5%ban keverve tartalmaz 3% RY4et ,
amiben már benne van X% karamell + vanília.

Ezeket nyugodtan lehetne úgy hívni,
hogy desszert ami nyomokban esetleg dohány aromát is tartalmazhat :slight_smile:

Tisztelettel

4 kedvelés

Egyáltalán nem vettem annak, ez nem az a hely :wink: :v:

1 kedvelés

A “dohányos” ízek inkább csak egy kategória. :thinking:
Szinte semmi közük a cigi ízéhez, azt a :poop:-t nem lehet reprodukàlni.
Inkább úgy jellemezném őket, hogy komplex ízek, nem olyan egyértelműen beazonosíthatók, mint a gyümölcsösek. Vannak köztük keserűbbek, “durvábbak”, szárazabbak, és vannak édesek, selymesen lágyak, kimondottan kellemesek, sokféle kombinációban. :yum: Általában több érlelést igényelnek, mint a gyümölcsösek.
Egy jól eltalált dohányos ízre épp az összetettsége okán talán nehezebben un rá az ember.

6 kedvelés

Hm… ezek hasznos infok egy magamfajtának, köszönöm.
Lehet akkor majd kipróbálok egyet egyet. Bár dl-ezek, úgy olvastam abban nem az igaziak.
Kollégám nemrég rendelt Bombo-t, meg nem mondom melyiket, ilyen mogyis. Az illata nagyon jó :slight_smile:

Szerk: bár gondolkozok egy MTL szetten, mert a munkahelyen kitalálták hogy csak 2 óránként mehetünk ki gőzölni… a DL kazánnal meg nem tudok sutyiba a wcben :joy:

La tabaccheria Baffometto. Határozottan!

1 kedvelés

+1.Reserve! :+1: :wink:, AdG - Hybrid - LATAKIA, Ego Indian, MJ Babylon, stb… :wink: :sunglasses:

1 kedvelés

Szerintem bátran próbálj ki dohányos ízeket is, értékelések alapján biztos találsz kedvedre valót.
Én évekig szinte kizárólag az M-Type-ot szívtam, mostanában szereztem be új ízeket kipróbálásra, és akadt is köztük egy-két jó. Pl. a Halo Tribeca nagyon bejött; ez sem tipikus dohány íz. Ezt pl. ajánlom, könnyed és kellemes.
Az e-cigi egyik előnye, hogy ott is használhatja az ember, ahol egyébként nem lehetne, ha másként nem, akkor a wc-ben. :wink: :laughing: A túl nagy gőz persze ilyenkor tényleg nem előnyös. :slight_smile:

5 kedvelés

Mára számomra már nem létezik, hogy 1.kedven! “A puding próbája az evés” :+1: :sweat_smile:

3 kedvelés

Hát, az irodában a füstjelzőt már leteszteltem… működik… marad a wc :joy:

Mert fénytörés elvén működik úgy tudom.

1 kedvelés

Igen, így van, jól tudod :slight_smile:
Levegő összetételt csak a méregdrágák vizsgálnak, a legtöbb helyen nem olyan van. Az elvileg nem jelezne be. Legalábbis ezt mondta a riasztós ember amikor beszéltem vele erről.