Infamous - Sweets Baklava


Infamous - Sweets Baklava

Gyártó: Horvátország

Kiszerelés: 15ml aroma koncentrátum 75ml-s flakonba csomagolva.

Ajánlott érlelési idő: 15-20 nap

Még mindig a horvát termékeknél tartva, most az Infamous cég baklava verzióját fogom bemutatni, ami vélhetően hozza majd az elvárásokat részemről. Tehát, egy édes, mézes diós sütemény, amit keleti pisztáciával tettek még különlegesebbé. Valahogy nálam a mézes levesek annyira nem jöttek be idáig, mivel egy idő után émelyítőek lesznek, de ennek ellenére nagy kíváncsisággal kezdtem hozzá az íz értékelésének. Az illata szerintem hasonlít egy rumos diós süteményre, ami érezteti velem, hogy egy édes csemegével lesz dolgom.

Az íze, mint egy diós sütemény, amiben a dió egy kicsit meg lenne pörkölve. A sütemény része valóban olyan mintha leveles tészta lenne, amin fellelhető a porcukor is. Mézet én nem érzek benne, viszont édesnek édes, mintha ragadna tőle a szám​:blush:, de az ilyen desszertnél, szerintem ez bevállalható. A méz tehát nálam nem jött elő, igaz azt írtam az elején, hogy nem vagyok nagy méz párti, de itt azért vártam volna, hogy megmutatja magát egy kicsit. Pisztáciát is csak nyomokban lehetett érezni, ami engem nem is annyira zavart. Őszintén szólva, az illata alapján egy kicsit mást vártam, de az íze tejesen hozta azt a finom diós leveles tésztát - édesen, viszont nem túl erősen - hogy akár egész nap is gőzölni lehessen.

A termék a liquidhall horvát részlegéből való, amik közül lesz még mit írni a következő tesztek során.

7 kedvelés