IMIST Gryphus 24 MTL - Mesh & Coil RTA

Sziasztok!

Szerintetek érdemes megvenni MTL-re?

Köszönöm :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Angol forumon olvastam h se a minösège se a szerelhetösège nem lett bajnok :frowning:

Èn is megörültem mikor meglàttam egy MTL mesh rta-t de elengedtem, szerencsère manapsàg màr iszonyjò MTL rta-kat lehet kapni ès a vàlasztèk is bösèges.

Nem lebeszèlni akarlak ez csak a sajàt vèlemènyem :fist_right: :fist_left: :grin:

3 kedvelés

Régóta érdekel ez téged, vegyed nem egy ökör ára… :blush:

4 kedvelés

Ha nem felel meg, piacra dobod hátha valakinek jó lesz. :wink: :saluting_face:
Tudom,lutri,de volt már velem is ilyen. :grimacing: :smirk:

5 kedvelés

Én 90%-ban olyan tankokat veszek amit más még nem használ vagy legalább is ismerősnek nincs :man_shrugging:

4 kedvelés

Köszönöm :slightly_smiling_face:, csak arra gondoltam, hogy itt ki lehet próbálni a mesht, és ha nem jó akkor marad a coil, a szerelhetőségével nekem nem lenne gondom, szeretek szerelgetni, kísérletezgetni. Inkább az íz visszaadására lettem volna kíváncsi :thinking:, ha valakinek volt már ilyen.

2 kedvelés

Igen :slightly_smiling_face:, közben találtam olcsóbban is. :heart_eyes:

3 kedvelés

Ezek klónok…

2 kedvelés

Szerintem ebből klont ne. 90 euro nem akkora összeg és eredeti.

3 kedvelés

Igen, azok.

1 kedvelés

Nem tudom :thinking:, nekem nincs bajom a klónokkal, mondjuk csak egyszer vettem az alin egy Wotofo Profile 1.5 RDA-t és utána találtam, vettem egy eredetit, de az originált eladtam mert szorult nagyon passzentos volt úgy is, hogy bekentem liquiddel a gumigyűrűket, és még ízben is szerintem jobb a klón.

2 kedvelés

egy RDA az egyszerübb mint egy RTA.Az rta másolás az nem szokott sikeres lenni…de nekem mind1 :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Lapos huzal minden tankba had szóljon . Nem igazán akad olyan mesh ami magas ellenállású volna .
De egy ötlet ha hosszan vágysz meshből egy csíkot és azt tekered meg talán az is jó .

2 kedvelés

Kipróbáltam az RDA-ba hány ohm-ot mutat, van itthon pár tekercs különböző mesh tekercs, és a legtöbbet a Vandy Vape SS316L 200mesh hozta 1.3ohm-ot hozott 3mm szélesre, és 35mm hosszra vágva, SS316l 400Mesh az nincs itthon, na majd rendelek a HC-ról, és jöhet a következő kísérlet.

3 kedvelés

Volt rgy klónom, utáltam, mind meshel mind coil-lal nem tudtam műkpdésre bírni, használhatatlanul TH-s volt… Lehet hogy a kezdeti klónok hibája, lehet hogy a dizájn kaki…
Emlékeim szerint kb 1 hónapja ingyen hozzá csaptam egy eladásomhoz :smiley:… Rá se bírtam nézni.
Én nem ajánlom…
Ha mesh és mtl akkor csak a az Intrnse Mesh MTL RDA amit ajánlani tudok, azt imádtam. Hátha klónolták mert eredetit max használtan kapsz.

2 kedvelés

Köszönöm :slightly_smiling_face: elméletileg itt még van

Nem is sok a posta :heart_eyes:
kép

1 kedvelés

Mesh lapot ami ehhez kell 16X3.5mm-es, már nehezen fellelhető, csak itt találtam $5.99


Legfeljebb ilyen lapot lehet kettévágni

https://www.elementvape.com/damn-vape-intense-coils

2 kedvelés

rengeteg ideig jó volt az a 2 mesh lap ami a csomagban jött, aztán én is “duál” mesh lapot vágtam kettőbe, de a Vandy Vape feltekercselt (400?) mesh lapjábol is vágtam méretre… működött így is - úgy is.
most nézem itt ott még van :o … vagy megint van :smiley:

2 kedvelés

Esetleg ilyennel szolgálhatok @mike
Az 1.4301 anyag, más néven AISI 304 vagy X5CrNi18-10, egy ausztenites króm-nikkel acél, amely magas korrózióállósággal rendelkezik. SS304 röviden.
:grin::sweat_smile:. Sűrűség jelen esetben sok fajta akad .
Ez 0.400 papír szerint .

3 kedvelés

Na majd megnézzük :grinning:

1 kedvelés