Hűsítő de hogy?

Sziasztok!
Van pár lötty, amit szeretnék hűsíteni. Ki milyen boostert használ és kb hány százalékban keveritek? Danke

2 kedvelés

Hali cooler az 100% PG gyorsan oszlik el a levesben . A&l coolert használtam bizonyos levesek meg bolondítására . Azt kell mondanom nem ml-ben méri az ember 100ml kész leveshez csepegtetni kell . 7-8 csepp után többet nem rakok bele .
Vannak más opciók is .
Cooler elképesztő jeges, hűvös ízt biztosít-nak menta vagy mentol íz nélkül
Hűvös MENTA
Extrém mentol
Természetes Mentol

5 kedvelés

Kombi hűtő, +5 fok.
Szívesen :grin:

Amúgy nekem pl. Inawera Menthol van.
Keveset használtam, pár csepp.

4 kedvelés

Nem rossz ötlet +5° csak nem geometriában :sweat_smile::rofl:

5 kedvelés

Én koolada-t használok, 100 ml-hez adtam 10-20 cseppet, attól függ mennyire akartam hűset.

6 kedvelés

Koolada ez az új motorral szerelt Niva fedő neve ? :sweat_smile::rofl:

4 kedvelés

Simán lehet :wink:

4 kedvelés

Ws-23 0,5 és 2% közt, nincs mentol íz csak jéghideg

2 kedvelés

Ws-23…….egyszerű,olcsó,jó :man_shrugging:

3 kedvelés

Wd-40, és nem szorul a deckcsavar sem többé. :grin:

Ezt a Coolada-t sosem próbáltam, mentolmentes hűsítést ígér…valóban íztelen jégcsákány a cucc?

2 kedvelés

Az, arra figyelni kell hogy van ws-3 és ws-23, a ws-3 nekem mellék ízes és tompítja a melette lévő gyümiket, a ws-23 viszot god sent.
Nevébe is benne van… 2.generácios ws-3 :grin:
Arra vigyázni kell ha az ember túl sok hűsítőt használ akor tolerancia alakul ki és egyre töb kell ugyanahoz a hatáshoz.

4 kedvelés

Wd 40 nem ken,hanem tisztít :smiling_face:leoldja a zárakról a gyári zsírzást :wink:soha nem ajánlom. ( max akkor ha én mennék zárat cserélni egy év után :stuck_out_tongue_winking_eye: )
Laza mentol,de csak akkor ha nem tolod túl,mert lefagyasztja a torkod rendesen :man_shrugging: inkább csepegtetni kell kész cuccba amíg megfelel a hűsítés.

6 kedvelés

Ok, van benne vékony olaj, persze leoldja a komoly zsírzást :slightly_smiling_face: de az ízét kipróbálnám liquidben​:roll_eyes: az illata bejön :grin:

4 kedvelés

Akkor neked a Ballistolt ajánlom

2 kedvelés

Én részemről a mentol cuccokat nem szeretem, ad hozzá egy kellemetlen ízt számomra.
A menta és ilyen olyan menta, szintén zenész.
Jelenleg az A&L fresh additif cuccot használom, kb 2%-ban, dl-ben. Semmi plusz íz, csak az A&L aromákban megszokott plusz hűsítés.

3 kedvelés