Hol a legolcsóbb a Nic só booster?

Ok, sikerült!
Töröltem a mentett cimadatokat és valóban sorban kell haladni és így automatikusan feldobta a lehetőségeket.
Az tuti, hogy a lh biztosra megy :slight_smile:

2 kedvelés

Hajdúhadház egy világváros,de oda is hozzák időben :grin::grin::grin:

1 kedvelés

Kumulusvape.fr nekem az ottani jobban bejött mint a liquidhall-os az valamiért “csípett” egy idő után pedig figyeltem rá, hogy ne érje nagy hő,stb… Árban a 10-es pakk kb. ugyanannyi kumuluson, ha most regisztrálsz első rendelésre kapsz €5 bónuszt BIENVENUE kóddal, minden hónap elején akciók vannak és tök jó a loyalty programjuk is. 10% körüli

1 kedvelés

Köszi az ajánlatot, de sajnos kicsit későn, már a lh fel is adta a rendelésemet.
Ilyen vélemény nem érkezett a termékről, így bizakodó vagyok :slight_smile:
Mennyit állt a leves miután csípős lett?
Mert akkor nem keverek be egyszerre mindent :wink:

Kb. 2 hét után. Sokan veszik onnan, nem mindenkinek van vele baja, de mintha rémlene, hogy más is említett ilyet, lehet nem itt, hanem az e-cigi fórumon. A másik amit szerintem sokan nem vesznek észre, mert egyben öntik a 10ml-t a keverésbe, hogy sokszor nincs meg a 10ml. Én az elején 10-15ml-es adagokat kevertem, hogy ne kelljen sokat a lefolyóba önteni, ha nem tetszik egy aroma, ezért mindig fecskendővel szívtam ki a nic sót is. Hát legtöbbször 9ml körül volt, de akadt 8 is! :confused: Persze lehet csak kifogtam pár rossz szériát, de utána úgy voltam vele megnézem mi van még a piacon.

Aha, azért kérdeztem mert én a liquidcity nics shotján érzek 1 hét után pici csípést mondjuk előnye, hogy a 10ml az tényleg 10ml.
Olvastam a lh oldalán, hogy kisebb a térfogat mint a valóságban de úgy voltam vele, hogy teszelésre tökéletes lesz.
De akkor majd először piciben keverem be az aromákat én is :slight_smile:
Mindenesetre eldobok pár imát, hogy ne jelezze a csípős ízt az én hiperszenzitív szenzorom :smiley:

1 kedvelés

Mennyit szoktatok egyszerre rendelni?!
Csak érdeklődésképp…
Én is rendelésen gondolkodom, de ha szépen lassan megadják magukat mielőtt felhasználnám, akkor morcos lennék. :slight_smile:

Hatalmas vape multammal adom a tanácsot :slight_smile:
Mégcsak tesztelem de én a liquidcityről rendeltem nemrég 10 db 10 mleset. 5 dbot tettem az össz 120 ml levesbe ez picit gyenge nikotin tartalom nekem de drasztikusan szeretném csökkenteni azt és sorozatgyilkos sem leszek :smile:
Úgy saccolom, hogy így a 10 db kb 2 hónapig lesz elég, ha maradok ennél a receptnél.
Épp az imént hívott a futár, hogy itt van a liquidhallos nicses rendelésem! Innen 40 db 10 mleset kértem. 10 mles leveseket fogok készíteni, hogy ne érjen meglepetés :slight_smile:
Általában az ingyenes szállítással elért mennyiséget rendelem mert még csak tapogatózom :slight_smile:
Remélem ez Neked segítség :slight_smile:

2 kedvelés


Én apránként rendelek, meg én boostert használok nem sót.

7 kedvelés

Legutóbbi rendelésem (márciusi), még egyet sem használtam fel…

3 kedvelés

Köszi. Csak kíváncsiság volt. Én is azon vagyok, hogy egyszerre ne annyira sokat keverjek. Ehhez pedig jó ha eláll a cucc…

Boosterre mennék én is.

1 kedvelés

Nem aprózod el. :smiley: râadásul márciusi.
Hűtős târolás?

1 kedvelés

Nem, a kamrában pihen egy dobozban…

Liquidhallos, július elején jött, semmi bajom vele.
Én sem tartom hűtőben.

1 kedvelés

Akkor lehet belőle tárazni…

1 kedvelés