Health cabin

Sziasztok! Szeretnék rendelni a Healthcabin oldalról Van Valakinek már tapasztalata? Minden egy helyről jön, ha nem csak egy fajta árut szeretnék rendelni: pl rta kazán, vatta,. vagy különböző raktárakból szerzik be a rendeléseket? Vámmentes én hogy tudok rendelni tőlük, hogy már ne kelljen foglalkoznom vele? A máodok kérdésem az lenne, hogy ellenállás huzalt 38-44GA-ig honnan tudnák rendelni mert nem nagyon találni NI80 vagy Kanthal érdekelne. Köszi a segítséget előre is!

Szia!
Én nemrég rendeltem. Ha esetleg nem egy helyről jönnek a cuccok akkor is összegyűjtik egy helyre majd úgy küldik tovább ha már minden ott van. Persze lehet külön is elküldetni azt ami már készleten van nekik, de az X-szer annyi postaköltség. Akkut ne rendelj!! $240 a szállítási költség… :smiley:
Szállítás EU-ba topicnál van olyan, hogy a szállítást, (ahány helyről jön) be kell állítani a legördülő menüben, hogy “dedicated lines” és akkor elv nincs áfa/vám fizetés sem.
De ha végigmész a checkout-on akkor látni fogod úgy is.
Itt egy link is: Segítségkérés : Healthcabin

4 kedvelés

így van ahogy előttem írták. Több warehouse is van ezért akkor jársz jól ha valamelyikben megkapsz mindent. Nekem épp úton egy rendelésem amiből levettem egy tételt pont ezért…nem fizetek dupla szállítást pár üres flakonért :slight_smile:
“Dedicated lines”-t válaszd és akkor nincs tax és egyéb extra költség.
Szállítás kb 3hét és sajnos a retek magyar posta kézbesíti. :face_with_symbols_over_mouth:

3 kedvelés

Kis kiegészítés;
Nem teljesen kézbesíti, postán maradó a csomag, el kell menni érte.
A többi teljesen jó amiket írtak :slight_smile:

2 kedvelés

ohh. akkor lehet figyelni a posta ládát :smiley:

1 kedvelés

Köszönöm szépen az információkat!

1 kedvelés

Én ennek örülök…jobb mintha csak a kerítés mellé lerakná a #@&$@ postás, kvázi közkinccsé téve…ahogy legutóbb.
Sajnos kitúrta az ExpressOne-t innen is a posta :face_with_symbols_over_mouth:…pedig a szolgáltatásának minősége fényévekre van ettől:

4 kedvelés