Használat közben bekövetkezett hiba/kopás/elhasználódás

Sziasztok. :blush:

Előkotortam és leporoltam ezt a már elfeledett topikot. Ugyanis úgy jartam/jártunk, hogy…

…egyik ismerősömnek én szoktam rendelgetni ilyen e-cigis cumókat. :slightly_smiling_face::thinking: Előállt azzal az ötlettel, hogy ezúttal kell Neki egy modocska. De 1 akkus legyen meg tudjon TC-t meg azért szép is legyen. Okéjó! :slightly_smiling_face: Felcsaptuk a netet, néztük az oldalakat, pislogtunk mint János a vetítőteremben aztán a cseh Vaporism-en szembe jött a Lost Vape Grus. Hát ez a mod egyszerűen gyönyörű. :heart_eyes: Mondottuk szinte egyszerre. Az most mellékes, hogy a TC nem a legjobb funkciója, havernak tetszett, azt mondta így is kell Neki. :woman_shrugging: Írtam a cseheknek, visszairt a cseh pasi, hogy most kivételesen igazoljam, hogy elmúltam 18. Küldtem személyiről képet (kitakartam az igazolványszámot), elfogadták. 2 napon belül jött a futi, hozta a modot. Haver miután letette a lantott jött is érte. Beüzemeltük, rátettük a tankot, használgattuk, beállítgattam a TC-t Neki, hát az valami borzalmas… :confused: Aki a TC miatt vesz Grus-t, nem a legjobb választás, mert egyszerűen borzalmas a TC-je… De haver így is örült. Ki érti ezt? :thinking: Na mindegy, a TC nagyjából jó, használgatja meg minden, dumálgattunk, majd mondja, hogy ideje mennie. Ugyan menj már. :blush: Másnap írt, hogy folyamatosan beragad a tűzgomb. Úgyhogy gariztassuk. Én is kipróbáltam, nálam is beragadt. Okéjó, gariztassuk. És itt leirnám mi történt, hátha valaki a cseheknél gariztatna:

Írtam a Vaporism-nek emailt, hogy avvan, hogy gyakran beragad a tűzgomb. Visszairt a pasi. Okéjó, akkor írnak egy ticket-et. Email-ben leírta hova kattintsak a Vaporism oldalán belül és elémtárult egy űrlap. Meg kellett adni a rendelésszámot, ott már ki is adta az adatokat (de később ismét kérték) és, hogy mit rendeltem ennek a jójembernek. Volt egy barna LG és a Grus. Ki kellett választani melyiket szeretném gariztatni. Majd jött a kérdés, hogy mi a gond? Leírtam ide is, hogy gyakran beragad a tűzgomb. Majd jött a kérdés, hogy mit szeretnék, mit tegyenek Ők? Két opció van, csere vagy refund. Legyen a csere, aszonta haver túl szép ez a mod, küldjenek másik ugyanilyen. Okéjó, leirtam. Majd választani kellett egy Packeta csomagpontot (meglepődtem milyen sok van magyarban), ezeket az adatokat beküldtem az űrlapon. Jött a mail, hogy felülvizsgálják a kérelmemet. Majd jött egy másik, hogy jogos a panasz, küldenek egy label-t, amit ki kell nyomtatni és rá kell ragasztani a csomagra. Ez meg is történt. Beballagtam a csomipontba, a srác lecsippantotta a vonalkódot, és kaptam egy másik papírt, hogy leadtam és persze azon is szerepeltek az adatok (főleg a címek). És kész is vagyunk. :blush: Elvileg holnap viszi vissza a futi. Ha másik visszapostát választok az pénzes lett volna. A Vaporism a Packetával áll szerződésben ezért ez ingyenes. És mivel meg vagyok vele elégedve nyugodt szívvel küldtem el velük. :slightly_smiling_face:

Érdekes infó, hogy a cseh Vaporism azt írta a reklamációs oldalán, hogy 1 év jótállás van mindenre. :flushed:

Az még nem derült ki, hogy véletlen lett volna, vagy szériahiba. De gondoltam szólok. :slightly_smiling_face:



A rajta lévő tank az enyém, azzal teszteltem.

9 kedvelés