[HALADÓ] 1. rész: Huzalok

Szia @Maszat!
Ha az általad csatolt topicra alapozva teszel kijelentést bizonyos eszközökről, akkor a legjobb ha mechát veszel. Ott minden a te kezedben van (ez nem degradáló, mecházok is).

A csatolt topicnál sokmindenről szó van (510 csatitól kezdve a TC - ig) és egy frissen regisztrált fórumozó (Odin-os) hozzászólását veszed alapul a véleményed formálásához. Aki többet nem is szólt a fórumon semmihez se. Aki ismeri a DNA chip működési elvét, az nem mondhatja hogy ahogy te írod: “de mostanában rá se rakom mert tudom hogy a dna chip buta”.

A világ összes neves mód gyártója vagy dicodes vagy dna chip-el szereli a módjait (kivéve ha a saját fejlesztése nagyon top a szeren (lásd: pl. Starplat).
De ez csak egy chip…megveheted a Modmakeren te is és abba szereled amibe akarod.
Ha az egész mod alapjaiban rossz kivitelezés vagy konstrukciós hibás…ez lehet egy rosszul megtervezett 510 csatlakozás is, akkor bármivel szerelheted a szar akkor is szar lesz.
A Modmakeren megvehetem magamnak a legdrágább cuccokat is, ha képtelen vagyok normálisan összeszerelni valamit, ezért nem is próbálkozom.

Egy mod nem csak a chipről szól, ezt mindenki tudja. De ha már a DNA - ról van szó: eleve a gyártók saját arcukra és setupjukra állítják a frissen kihozott DNA - s modjaikat.

Nekem mindegyik DNA-s modom más és más beállításokkal kelt életre az első bekapcsolásnál és van amelyiknél téptem a hajam hogy ezt most miért is???
Teljes gyári visszaállítás és feltettem a saját tökéletesen működő verziómat. Lehetne erről órákat regélni, de gondolom aki ilyen kategórikusan kijelent valamit már teljesen biztos az igazáról.

:no_smoking:Only vaping!

2 kedvelés