Ha valaki jó podra vágyik

1 hetes tapasztalat a Luxe Xr Max-ról…folyás egy csepp sincs…ahogy kondenz sem…



Nekem dl-re kell legfőképp, hogy kiváltsam nyáron az Asmodus Amighty/Zeus kombómat mert az lerántja rólam a rövidgatyát (350gramm 21700-as elemmel), míg ez a pod 120gramm összesen.
Dl/Rdl podkazettával adják, a 0.2-es dl nekem kicsit jobb ízeket ad, mint a 0.4rdl. Láncslukkolásnál melegszik elég hamar nekem, de még nem zavaróan meleg. Aksi dl-ben 45w-on 4-5 órát bír, míg rdl 26w-on 7-8 órát de ugye ez egyénfüggő…
Az mtl podfejet is megrendelem hozzá, de szerintem ez nem mtl-re tervezett cucc…azt az igazi cuppanós mtl érzést nem fogja adni, mivel ez lezárt levegőzésnél is elég szellős, az okát fotózom:


Van egy fix levegőző az egyik oldalon, így a másikon hiába zárod le még úgyis túl levegős…bár erről majd nyilatkozom ha megjön az mtl podfej…az is lehet utólagosan lezárom belülről a fix szellőzőjét…
Tetszik…kicsi, könnyű, jók a porik ízvisszaadása és jó benne a nagyobb aksi is bár egy csoportban olvastam a facebookon hogy rámértek és csak 2300körüli az a 2800-as aksi és ami nem tetszik…a levegőzőcsúszkának alig van ellenállása illetve a töltöttségkijelzés nem mindig jó…van, hogy sokáig 100%-ot ír aztán nem mozdul sokáig, majd egyszer csak leesik 60-ra…vagy van hogy elég gyorsan számol lefelé, aztán egyszer csak megáll…ennek ellenére én azt mondom nekem megérte, hogy másnak is megéri e azt döntse el az aki még erre szánja a pénzét.

7 kedvelés