Goat Classic - Old Captain


Goat Classic - Old Captain

Ajánlott keverési arány: 1,5- 2,5%

Beszerzési hely: liquidhall.hr

Származási hely: Horvátország

„Dohány aroma a pipadohány ízével. Krémes, vaníliás, diós, kakaós és természetesen dohányos jegyek összefonódása” A termék a liquidhall csapatától érkezett tesztelésre, 10 ml-es üvegben, ami egy ígéretes desszert dohánynak van hirdetve a gyártói ajánlás szerint. Nálam másfél hónapot csücsült a szekrény aljában, 2%-os keverési aránnyal, ami meglepően gazdaságos és pénztárca barát kiszerelésben tünteti fel.

Az illatában leginkább a dohány nem túl erőteljes, mégis markáns jegyei dominálnak, amit egy kakaós körvonulat ölel át. Az illat kellemes, igazán különlegesnek tűnik gőzölés közben.

Az alap íz természetesen a dohány lesz, majd a dió, a kakaó és a végén a vanília. Ezeket így szépen sorban ki is lehet érezni. A dohány enyhén fűszeres, robusztus és gazdag ízű, valóban olyan, mintha hagyományos pipát használnánk. A dió leginkább beszíváskor érezhető, nagyon kellemes és szépen ki lett hangsúlyozva, nagyon jó ízeket csalogat ki a dohány keveredésével. A kakaó és a vanília enyhe árnyalatai szintén fellelhetőkké válnak, melyek a kifújás során megadják a terméknek a desszertes jellegét. Néha a dió és a kakaó ízei kicsit össze fonódnak, de ez nem ront az összhangon, sőt még összetettebb lesz tőle az eredmény. Nyílván lesznek a vélemények között eltérések, ki mit, hogy érez ki a bekevert levesből, de véleményem szerint az mtl felhasználók köreiben lehet igazán kellemes és ízben gazdag gőzöket kicsalogatni a termékből.

Összesítés: az ár nagyon jó, a keverési arány parádés, az ízek teljes mértékben igazolják a gyártói leírást. Annak ellenére, hogy viszonylag kevés dohányos aromát próbálok - szinte csak azokat, amiket tesztelésre kapok - tökéletes elégedettséggel árasztott el a gondolat, hogy „nem csak a desszerteseké a világ” :blush:.

18 kedvelés

És reméljük nem lesz kukoricás, mint a Journey-k néhány vape társnál. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Következő rendelésben bent lesz!!

5 kedvelés

Nagyon vártam már ennek a terméknek a tesztjét, köszönöm. Bíztató és rendelésre sarkal, de ha tudatnád a tetsző ízvilág elérését milyen Pg-Vg aránnyal érted el az lenne csak az igazán a Kánaán…

5 kedvelés

60/40 vg többlet lett a vége.

5 kedvelés

Köszönöm!!!

3 kedvelés

Igazán nincs mit

3 kedvelés

Ha már itt vagy az éterbe és berepülő pilótaként teszteled az aromákat, lenne egy kérdésem. Amikor nagyítóval végig csemegézem a flakon hangya fütyi méretű leírását és nem jelzik a Pg-Vg arányát, valóban tekinthetem az aromát 100 Pg-nek?

3 kedvelés

Szerintem, igen. Általában akkor írják rá ha nem PG alapú.

6 kedvelés

Erre ên is kíváncsi vagyok :thinking::grin: márkaváltás vagy némi receptúraváltás is történt.

3 kedvelés

Ezt nem tudom, nem volt részem az elődjèben

2 kedvelés

Hát, nekem rumos kukorica lett, de mondjuk nem is akart fogyni gyorsan…

3 kedvelés

Ebben nincs rum

2 kedvelés

Nekem tavaly az “eredeti” olyasmi ízt hozott, rumosdiós-dohányos-édes.

3 kedvelés

Ez inkább diós kakaós és nem édes

2 kedvelés

Lehet, hogy én annak éreztem, nekem az alaplé már önmagában is túl édes - ámbár már megszoktam. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Szia! Elvileg az egyik Aeon Journey alapító tag vált ki és alkotja most a Goat-okat. Nekem egy Parliament vár bekeverésre. Azt tudom milyen volt Journey-ban. Majd, ha elkészült és eszemben lesz megírom.

5 kedvelés

Na, az kedvenc Journey volt - de sajnos 5 hónaposan megmakkant az íze. :+1:

5 kedvelés

Kukoricás lett!! :rofl:

1 kedvelés

Az nagyon rendes lenne tőled!!

1 kedvelés