Go Bears -DUBLE-Blackcurrant & Lychee

296331175_5530482333678215_6274160098444970302_n
Go Bears -DUBLE-Blackcurrant & Lychee
Kiszerelés: 20ml aroma, 60ml flakonban
Gyártó: Német
Setup: DL RTA, 27W

A Go Bears Duble sorozatából hoztam egy gyümölcsös ízt ami fekete ribizli és licsi keveréke. A logfill flakonja már a kinezeteben is egy színes és fiatalos dizájnt kapott, ami szerintem az ízére is igaz lesz. Az aroma teljesen színtelen és a beérés után is az marad. Kellemes fekete ribizli illata van amiben a licsi még nem mutatja meg magát. Az első kóstolás után már érezni lehet hogy ez bizony egy kibiztotisott gránát ami előbb vagy utóbb biztos robbanni fog :yum:. A fekete ribizli nagyon erőteljesen nyomul, viszont a licsi nagy küzdelmeket árán se tud felül emelkedni rajta. Mégis úgy érzem hogy kell oda az a licsi. Gyengén de mégis biztosan egészíti ki a ribizlit, mintha nem tudnának meglenni egymás nélkül. A fekete ribizlinek enyhén szörpös íze, nagyon kelleti magát. Az íz nagyon erőteljes, viszont nem annyira édes hogy gejl legyen. Kifújás után szinte érezni lehet az édes ribizlit, amely teljesen szétterjed az ember szájában. Én csöppet sem bánom hogy nem a licsi lett a bevezető ebben az ízben, mivel a fekete ribizl íze sokkal erőteljesebb és sokkal jobban gözölhetőbbè tette ezt az aromát. Részemről simán megkapja az öt pontot a gyümölcs kategóriában, mivel teljes egészében azt kaptam amit vártam.

5 kedvelés