Frankijuice.com oldal és fizetés

Gépen vagyok, ráadásul IBAN kódot se kaptam tőlük :thinking:
Most nem tudom én vagyok e a b@lf@…

Nem vagy balfasz, a bankok túlják túl a biztonsági intézkedéseiket néha.
Vagyis nem tudom erre mennyire van valóban szükségük, de néha tépem tőle én is a hajamat :sweat_smile:

Nem vagy bal…sz. Van euró számlád? Forintot nem lehet utalni a lengyeleknek. Mi is bejárunk a bankba intézni. Rendszeresen utalunk oda.

Az iban Dél Afrika kódja+a számlaszám, a kód biztos fennt van a neten, nekünk ha jól emlékszem HU97

1 kedvelés

ebben a posztban most egy lengyel oldal a soros :wink:

Já, ekszjúz mi, már azt sem tudom merre van az arra. :rofl:

Már én is teljesen el vagyok tevedve.
Csak ezt kapom folyamatosan

Forint számlám van, de deviza megbízást szeretnék adni

valahogy így kéne kinézni a számlaszámnak amit kaptál IBAN formátum és példa egy Lengyelország területén található bankszámlaszámhoz (bank-codes.hu)

2 kedvelés

Sepát választottad ki? Vagy nem eurban akarsz utalni?

Hát ez nagyon nem ilyen​:face_holding_back_tears:

Igen, azt!

Szerintem kérd el tőlük a nemzetközit(iban), mert lehet a belföldivel próbálkozol.

Kártyázni nem lehet? Az egyszerűbb lenne…

Csak Lengyelországon belül

Megvan a megoldás azthiszem

Hát először is mindenkinek nagyon szépen köszönöm hogy segítettek, szuperek vagytok!

De én azthiszem elég mára az internetből, a kedves oldal emailben a szamlaszámot az előtte lévő PL nélkül küldte. Nem gondoltak az ilyenekre mint én :rofl:
Ez most sok volt​:sweat_smile:

De megvan szerencsére.
Köszönöm!

2 kedvelés

Szívesen, ha pénzküldésről van szó, mindig ott termünk. :grin:

Az ország kódja függetlenül a küldő tartózkodásától kell…nincs külön hazai és nemzetközi IBAN szám…eleve a nevében is jelzi, hogy nemzetközi. A lényeg, hogy sikeres lett végül az utalás.

Örömmel jelentem, még egy korrekt oldalt tudhattunk köreinkben.
Megérkezett a termék, és ááá, imádom :grin:
Még kaptam mellé 2 aromát kóstolóba ajándékként​:grinning:
Nem tudom amiatt mert nem vették észre hogy beérkezett a pénz, vagy csak úgy :person_shrugging:t2:
A szállítás picit nehézkes volt, legalábbis 4 külön szállító cégtől kaptam tracking-et​:sweat_smile::rofl:
Mindenesetre, megérkezett, és szuper​:grin:
Mintha a Profile RDTA-t rá teremtették volna​:grin:


Köszönöm mindenkinek a segítséget :grin:

8 kedvelés