Flesh-e vapor 4,5S+ építés

A kanthal merevebb, jobban kezelhető mint a lágyabb Ni80, ízben viszont szerintem a Ni80 jobb, bár én kanthalt használok. Egyébként, ha megszokja az ember, már ízben sem lesz akkora különbség.

3 kedvelés

Köszönöm szépen a segítséget.
Még sohasem használtam kantal huzalt.
NI80 28GA ből van 20kilómértenyi. :blush:
Már veszem is ki a kosárból.
Köszönöm szépen mégegyszer.

Igazán nincs mit. Várjuk a végeredményt. :blush:

Mindenféle képpen.
Én is kíváncsi vagyok. :blush:

Tegnap megtekertem a flesh-e-t clapton huzallal.
Az íze fenomenális.
Igy kénytelen voltam polcra rakni a taifun gt one-t +a dwarv ot és a cthulhu-t.
Blacknote Virginia-val töltöttem meg ami nekem elég egyszerű íz volt idáig.
Nagyon ott van a szeren.
Ma elhoztam magammal teszt gyanánt kíváncsi voltam hogy meg folyik e és nagy örömre nem folyik a tank.


A fotó nem az enyém de most a buszon vagyok és igy nem tudok saját fotót felrakni :sweat_smile:

2 kedvelés

Ma én is megépítettem ezt a FeV 4.5-öt, ha már kellett nekem egy ilyet rendelnem… :smile: Klasszikusan 2,5 magon / középső pozícióban / 28Ga / Ka1 / 7 menet. Vatta TitaniumFiber. Levegőzés: vakdugó, a másik oldalon pedig a legkisebb. Azt kell mondanom, hogy ez a tank nagyon egyszerűen építhető, és nagyon jó ízeket hoz. Kellemes meglepetés volt, így nem bántam meg a vásárlást. Ha nem is a legszebb, de home office-ban ez úgy sem számít. Teszt-likvid a BlackFlag volt 16mg-osban. Összevetve például egy (most nosztalgiázásból elővett) régi Nautilus 2S porlasztóssal: ég és föld a FeV javára. Pedig arról a 2S tankról sokan igen jó véleménnyel voltak. Így tehát ismét rájöttem, hogy jól döntöttem, amikor eldöntöttem, hogy magamnak építek annak idején, mert minden porlasztós tankra/porlasztóra kiadott pénzemért kár volt…

3 kedvelés