Felajánlás ingyen aroma

Sziasztok!

Lehetőleg kecskeméti átadással szeretném valakinek ajándékozni az alábbi csomagot, sajnos nem az én világom egyik íz sem, illetve közben más felé indultam el (dohány+desszert hybridek).

Mindegyikből kb. 3,5 ml hiányzik, szóval ez elvileg 120+120+60 ml alaplével bekevert aroma. Nikotint NEM tartalmaz!

510 Bakery Forest - feketeerdő tortás (cseresznyés csokis vagy ilyesmi) 120ml
Germ Knödel - szilvás gőzgombóc 60ml
KTS Silver - banánkrém 120ml

Nem kérek cserébe semmit, ingyen van.
Lehetőleg olyannak szeretném eljuttatni akinek anyagi nehézségei vannak, vagy nincs de segítséget jelent számára 300 ml lötyi ingyen. Egymás között döntsétek el.
Postázni nem szeretném, nem nagyon van rá időm.
Átadás: Kecskeméten, Nagykőrösön.

24 kedvelés

sziasztok!

felajánlok 3x10 ml inawera ry4-et és egy journey classic kürtöskalács longfill-t

átvehető bp 1 kerület vagy bp vásárcsarnok / corvinus egyetem környékén.

jflex

10 kedvelés

nem nagyon jelentkezik senki, regebben olvastam vhol, hogy felesleges motyokat el lehet kuldeni vkinek aki majd intezi a tobbit. ez meg mukodik vagy ne erolkodjek? gondoltam nem dobok ki ezeket az aromakat mert lehet vkinek jol jonne ha tudtok vmi megoldast irjatok meg. koszonom.
termeszetesen minden aroma bontatlan es ingyen adom :wink:

8 kedvelés

Szerintem írjál Kingának,majd Ő intézkedik,bekerül a Vaperina Bazárba,miután elküldted neki. :saluting_face:

3 kedvelés

rendben, köszönöm a tippet. kürtösnek úgy néz ki lesz gazdája de 3 db 10 ml-es inawera ry4 még megvan.

2 kedvelés