Ez most komoly? Egyébként kik ezek?


Ezt valami törvény írja elő,vagy maguktól találták ki? Amúgy magyarok, vagy szlovákok? Azt írja, szlovákok, de .hu végződésű weboldal.

3 kedvelés

TPD kompatibilisek. :woman_shrugging: Az oldalhoz a szervert magyar szolgáltatótól is bérelhet, közben meg lehet szlovák bejegyzésű cég.

5 kedvelés

Ezt a mondatot ilyen formában én SEHOL nem találtam. De ti tudjátok. Ezek szerint már ez a hivatalos álláspont: “Az elektromos cigaretta nem dohányzásról leszoktató eszköz.” Bár én egy napig keresgéltem, hogy rábukkanjak, de nem találtam sehol. Viszont ha ez mégis igaz, akkor egyre rosszabb a helyzet. Mert ezek szerint a dohányosokat is rábeszélik, hogy nehogy átálljanak az e-cigire. Már nemcsak a fiatalokat féltik tőle, bár szerintem azt is indokolatlanul.

1 kedvelés

Nem egészen. Ha valaki, vagy valamelyik webshop alkalmazkodik a TPD-hez, akár önszántából, akár kényszerből, azt nevezzük TPD kompatibilisnek. Ez csak egy szleng, ne gondolj bele többet. :slightly_smiling_face: De ezen felül, olyan tankok is TPD kompatibilisek amelyek 2ml-es tartállyal rendelkeznek. Kompatibilis a törvénnyel, ezért nevezzük így.

6 kedvelés