Evolv DNA 75C Escribe

Sziasztok! Escribe programmal, hogy tudom a Watt értéket állítani és a Mod gyári beállításait törölni?

3 kedvelés

Hello!

A Zoli @anon31274546 elmerült a témában egy kicsit, ha jól tudom. Javíts ki ha tévedek Zoli.
De még esetleg itt: https://forum.evolvapor.com/files/category/10-settings/ hátha találsz valami infót.
Bár lehet itt már nézted te is.

4 kedvelés

Sziasztok!

Hát sajnos el nem merültem benne, de egy-két dolgot megnéztem.
A téged érintő rész 12 percnél kezdődik:

7 kedvelés

Szintén 12:00-tól:

2 kedvelés

Hello,
Akku mod-ba
USB csatlakoztat


Elindítva a program egyből erre a felületre visz.
Beírod a kívánt értéket, értékeket.
Upload Settings To Device gombra kattint, pár másodperc és feltölti a mod-ra a beállításokat.
A gyári beállítás törlése alatt nem tudom mit értesz, kitudnád fejteni pontosan milyen beállításokat szeretnél törölni, vagy módosítani?

3 kedvelés

Szia Szabi! Köszi ez talán megoldás lehet! Remélem hétvégén lesz időm és felpróbálom! A ZQ gyárilag 1 wattonként léptethető és ezt kéne törölni és tizedes állíthatóság kéne mondjuk 5-30w között 30w felett meg fél vattonkénti léptetés lenne számomra tökéletes!

3 kedvelés

A Diagnostik módban is van lehetőség állítgatni, lényegében az összes állítható funkciót tudod azonnal tesztelni is, és láthatja is az ember grafikonok formájában.
Ott még izzítani is lehet.
Nem ismerem a ZQ-t, de az evolvapor oldalán érdemes körül nézni, egy csomó fórum van, képernyő módoktól, felirat nyelveken keresztűl, minden féle beállításig!

2 kedvelés

Köszi! Nagyon vártam már a ZQ-t tegnap megérkezett, 7végén remélem személyre tudom szabni!

2 kedvelés

Szia Zoli! Köszi az infókat! Újra megnéztem, de sajna ezt a beállítást Te sem vesézted ki! Sajna Silvius sem! Szabi ötletét megpróbálom hátha az lesz a megoldás! A használatiba kitérnek rá hogy van rá lehetőség,de hogy hol azt nem már nem írják!

2 kedvelés

Remélem sikerül!
Ahogy tegnap este nézegettem a programot, elég sok lehetőséget biztosít a felhasználó számára.

2 kedvelés

Én is már kezdem beleásni magam! Már ott tartok hogy magyar nyelvet is belevarázsoltam az Escribebe! Most ahogy megnyitom alapból magyar!

2 kedvelés

Én nem találtam magyarítást hozzá, bár nagyon nem is kerestem. Csak a beállítások menüben néztem meg a nyelvi beállításokat.
Esetleg egy link-et kérhetek, hol találtál hozzá magyar nyelvi file-t!
Előre is köszönöm.

2 kedvelés

Persze itt a link srác elmagyarázza hogy csináld!https://forum.evolvapor.com/topic/70847-the-software-escribe-translated-into-hungarian/

3 kedvelés

Sziasztok! Hát sajnálom, hogy nem tudtam segíteni. A Szabolcs tippje viszont ezek szerint bejött a fórumnál, ennek nagyon örülök!:slightly_smiling_face:
Nekem egyébként inkább a yihi ami bejött, a DNA annyira nem, amit láttam belőle eddig legalábbis nem győzött meg. Persze ízlések, és pofonok. :slightly_smiling_face:
Sok sikert a személyre szabású! :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Köszi Zoli! Reméljük összejön! Így hogy még nem másztam bele a témába , én is a Yihit preferálom! Ott egy egyszerű alapbeállításért nem kell gépre tenni a modot! De adok neki egy sanszot! András is jól mondja az új videóba, DNA menü nem a legjobb felhasználóbarát rendszer! Ember hamar elveszti a fonalat!

2 kedvelés

Sziasztok! Majd 2hét kutakodás után megoldódott a probléma! Hát ez az a beállítás amit még az apróbetűs részben sem írnak! Beállítottam a Watt értékek tizedenként állíthatóak ill.főképernyőn óra-dátum! És autómata kikapcsolás kilőve!

4 kedvelés

Sikerült berepülnöm pár dolgot az Escribe-ben :+1::grin:

4 kedvelés