Észrevételek a PC-s felületen

Donát kérését figyelembevéve gyűjthetnénk ide a felmerülő ötleteket.

Kezdeném azzal, hogy a bal és jobboldali sáv lehetne szűkebb, több helyet adva így a középső tartalmi résznek. (vagy egy esetleges jövőbeni reklámfelületnek hagytatok ennyi üres helyet?)

A “Legújabb”-ra kattintva a közzététel időrendjében visszafelé lehetne a megjelenés…jelenleg kicsit random módon van. pl a 4 napos előzi a 3 órást, stb Talán a z az oka, hogy az esetleges módosítások időpontját is figyelembe veszi a sorrendnél…előre sorolva így, ami zavaró pl a keresésnél.

1 kedvelés

Az “Alap keverde”-n az “Így keverd meg” táblázatának háttere lehetne világos + fekete karakterekkel…olvashatóbb lenne. ( ahogy a többi diy kalkulátorban jól olvasható )

Az “Adok-Veszek” kategória sem a közzététel időpontja szerint sorol! …így megnehezíti a keresést

1 kedvelés

Szerintem az utolsó bejegyzés ideje szerint rendez.
Mondjuk szerintem az pont jó. Én azt szeretm felül látni ahol legutóbb történt valami.

6 kedvelés

Azt, hogy pl írtak hozzá kommentet már az “olvasatlanok” között jelzi a rendszer.

1 kedvelés

Mert van benne egy olvasatlan bejegyzés.

oké, nyilván…ez nem gond, nem is emiatt írtam…csak Deepfreeznek ment válaszként :smiling_face:

1 kedvelés

Jatélleg, régen volt egy új meg egy olvasatlan címke. Most meg nem látom szétbontva, viszont az meg úgy jó volt. Az kéne vissza :smiley:

Most is felbukkan a jobb sávban, ha van olvasatlan!

Viszont hiába írom válaszként ezt most Deepfreeze-nek nem úgy jelenik meg. Ez Kingat is megtévesztette az előbb. !!! Szóval hiba

Ezt most Deepfreeze-nek írom, hogy jelzi e kinek válaszolok.

2 kedvelés

Ezt most jelezte. 1 olvasatlan és az avataromnál is.

Jelzi nekem. Érdekes. :thinking:

2 kedvelés

Neked jelzi…nekem miért nem​:thinking:
szerk…most már nekem is amit neked írok :+1:

Nekem ezt is jelezte olvasatlanként. Mivel nem nekem válasz az avatarom maradt tisztán :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Megvan mi van. :slight_smile: Ha közvetlen egymás alatt vagytok akkor nem jelzi, mert kvázi egymással beszélgettek. Ha én közbekotyogok, akkor igen, mert már 2 embernek kell válaszolnod. Csak későn kapcsoltam. :smiley:

1 kedvelés

Az alap téma lehetne a sötét. Most nem találom hol lehet beállítani.

UI.: Megvan, ugyanott volt, bocsi :joy:

1 kedvelés

A témák rendezése nem változott. Eddig is aktivitás sorrendben voltak. Ha valaki hozzászól előre ugrik.

Az “Új” azt jelenti, hogy új téma van amit még nem láttál. Az “Olvasatlan” a bejegyzésekre vonatkozik. Tehát olvasatlan bejegyzés van pl.: egy témában amit Követsz. Ezek a dolgok sem változtak.

2 kedvelés

köszi Donát, hogy kitoltad a jobb és bal sávot a szélére…jobb a szemnek, na :+1: :wink:

1 kedvelés

:white_check_mark:

Screenshot 2022-09-26 at 6.15.38

4 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.