És a másik kazán amire nagyon kíváncsi vagyok

6 kedvelés

én is kíváncsi vagyok rá még most sem tekertem meg a gt one de tán délután bele lendülök szerintem egy 2,5 magon rakok bele valamit​:wink::sweat_smile::grin:

3 kedvelés

Nekem fogalmam sincs hogy hogyan fogom megtekerni.
:laughing:

1 kedvelés

meg mutatom én hogy csinálom de 2 vagy 2,5 magra elég neki szerintem,még arra vagyok kíváncsi mert elég nagy ott a levegőző,hogy mennyire lesz levegős​:thinking::grin:

Talan NI 80 .
Fogalnam sincs hogy mi a huzal megnevezése.
Azzal tekertem meg a kayfun prime ot es a dvawr-
Omat és csucs szuper az ízük.
Vagy amit rendeltem ckapton huzalal.

1 kedvelés

Szerintem 2-mag ra fogom tekerni es persze osdze hasonlitom a dvarw-omat is a klonal.

1 kedvelés

szerimtem ebbe nem kell clapton,vagy ni80 vagy kanthal vagy ss megy bele de szerintem ni80 28ga fogom csinálni majd.:blush:

1 kedvelés

Szabi a 28GA ss huzal legnagyobb barátja a tank. :wink: 2,5 mag tökéletes bele!

3 kedvelés

A gtr be is ugyan az :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 kedvelés

Érdekes a GTR-ben, nálam a Ni80 jobban muzsikál. Max levegőzésen, a “gyári” driptippel. Ha egy öblösebb acél darabot kap, akkor viszont érkezik az ss huzal is vele együtt. :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 kedvelés

Csak a gyári áll a számra :joy::joy:volt már benne clapton is de …visszakanyarodtam a szálhuzalokhoz valahogy jobban ízlik vele​:grin:

3 kedvelés

Most barátkoztam meg a gyári drippel a GTR-en pár napja, a GT One palást törése miatt. Eddig egy másik acél drip hevert rajta. A claptonok nálam már száműzve a szekrény mélyére, csak sima szálhuzal mindenbe (is). :grin:

3 kedvelés

csak meg csináltam ezt a gt one tankot,el kell mondjam nem egy rossz tank van benne anyag használat is érezhető mármint az eredetiben mert nem volt még klón tankom mindig amiket vettem ilyen 10-20k között mozgott ez a legdrágább tankom de jó nagyon.ni80 28ga coil 6 menet jó bele és titanium vatta.:blush::wink:Ezt a karácsonyi sütis levest raktam bele jó szerintem.



5 kedvelés

Gratulálok :blush:ízes gőzöket vele :fist_right::fist_left:

3 kedvelés

Nagyon szép.
Nem sokára én is össze sobom az enyémet.
Szep a műszer :+1: :v:

2 kedvelés

köszi szépen,ezt a modot találtam alá jól is mutat ezen szerintem,na de attol még a le box ot meg veszem majd​:sweat_smile:

5 kedvelés

És kezdi :joy::joy::joy::joy:

5 kedvelés

meg sem szólaltam​:sweat_smile::wink::grin:

5 kedvelés

“én is kíváncsi vagyok rá még most sem tekertem meg a gt one de tán délután bele lendülök szerintem egy 2,5 magon rakok bele valamit​:wink::sweat_smile::grin:

Cserélhető afc-s tank lévén könnyen variálható a levegőzése​:thinking:

4 kedvelés

Legyszives számolj be rola hogy milyen .
Én max holnap tudom megtekerni.
Varom a két pico plus modomat.
Utána indul a buli. :grin:

3 kedvelés