Ellenállás ingadozás

Ezt sikeresen megoldottad Kinga. Most már jó. Nem ingadozik… Köszönöm…5-ször tekertem le és vissza és mindig ugyanazt mutatja.

2 kedvelés

65 bejegyzés egyesült egy létező témába: Örökifjak topikja

LostVape thelema solo is jól kezeli watt módban sem változik az ellenállás.

7 kedvelés

És mi van akkor,ha nem állítható?A V2-n nem tudom lehet-e állítani.Mert sztem nekem csak olyan tankjaim vannak,amit nem lehet állítgatni​:cry:

1 kedvelés

Na a sógorom meg azért szeretné eladni,mert csak a Solon ugrál neki az ellenállás SS-el.Semelyik másik modjával nincs ilyen baj.W módban nem használja így már.

2 kedvelés

Ha nem állítható, akkor reménykedni kell, hogy elég magas a modban a pin, hogy elérje a tankban lévőt. Régen nem voltak csavarosak a középérintkezők a tankokon, és a modokban sem volt rugós, mégis minden klappolt. Ha pedig nagyritkán mégsem, akkor jött az új mod, vagy új tank gondolata. De mindig találtunk olyan modot, vagy tankot amik összepasszoltak és így nem ugrált az ellenállás.

5 kedvelés

Én a KSL-re a V4-et szántam.
A V4 pár napja másik modon,az Oxva-n lett tekerve(Ami állítólag pontos).Akkor 1.25ohm lett.
Ezt tettem át a KSL-re,amin csak 1.12ohm.
Kíváncsiságból rátettem a Yihi-re is,mert az tán elég pontos és 1.23ohm-ot mutat.Tehát az Oxva és a Yihi,amiket pontosnak mondanak,majdnem ugyan azt mutatják.
Most ilyenkor nem tudom mi van​:cry:Ennyire pontatlan lenne a KSL?
Így a W-ot nem tudom hova állítsam.
Még jó,hogyha megnyomom a tűzgombot kicsit,akkor mutatja a V-ot is.Így nem érdekel hány W-on van,mert a V most 3.74.Akkor így marad.
De nem értem én az ilyeneket​:cry:

1 kedvelés

Tök mind 1.Rá teszed szívod nem jó állítasz ha jó az íz ott hagyod .Mit mutat az mind1…

7 kedvelés

Attól, hogy az elektronika ennyit csal attól még nem biztos, hogy nem mér jól. Nem tudom milyen deszka van a KSL-ben, de még 2 ugyanolyan moddal sem tudtam 2 ugyanolyan értéket mérni.

3 kedvelés

Égettem én már meg a vattát és nem vettem észre időben.Nekem nem mind1.Én még 1 év után is béna vagyok.

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.