Ellenállás ingadozás

Amig otthon voltam, 2 naponta tekertem újra tankjaimat. Most meg a meló miatt, hetente egyszer…

3 kedvelés

watt módba nem változik? érdekes…

2 kedvelés

Bizony vatt módban és nem változik !

3 kedvelés

na akkor már a koksz is emeli az ellenállást…

4 kedvelés

En csakis watt módban használom az ss huzalt is… Annyira nem vagyok benne a tc témában… Még…

2 kedvelés

Jövök nemsoká hallottam kerestek​:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

6 kedvelés

fura kütyük…

2 kedvelés

@Ivett, mintha említettél volna valamit, az előbb… :joy::joy::joy::joy::joy: Valamit a rendeléssel… :joy::joy::joy:

6 kedvelés

De jók nem véletlen van mindkettő meg ! És a TC- is tökéletes mindkettőnél ! Van DNA-m de ezek jobbak bárki bármit mond !

3 kedvelés

Látod @Zolika, ez a telepátia​:rofl::rofl::rofl:

4 kedvelés

aegis valamik voltak nekem is tönkre ment…Tc-re nagy ritkán ha használom ezt a funkciót StarPlat vagy dicodes elektronikás modot használok…dna-modjaim pihenek…

1 kedvelés

El is felejtettem ! Mivel meleg allergiám van és lánc vapelek a modok nagy többsége átmelegszik egy idő után ! Na a két aegis az nem ! Van forz 80 is az is átmelegszik egy idő után !

2 kedvelés

vastag anyagból vannak…

2 kedvelés

Szerencsére !

2 kedvelés

Kb 3 hónapja használom az ss-t a picon se ingadozik. Nem is vettem észre én se. :grin:

3 kedvelés

Én csak annyit szeretnék hozzá szólni, hogy a Ni80 kék árnyalatú leizzítás után, az SS ami narancssárga. Egyébként igazuk van a fiúknak, ez a hideg-meleg ellenállás váltakozása. Ha századokat ugrál az nem gond, ha tizedeket az már annál inkább. Ha állítható a tank alján a középérintkező, csavard picit kijjebb, hogy jobban elérje a modban lévőt, hátha jobb lesz a kontakt. Ha nem lesz jobb, akkor mod csere. :thinking:

8 kedvelés

En soha nem szoktam piszkálni azt a csavart, a tank alján. Mindig arra gondoltam h mi van akkor ha kicsavarom, és elrontok valamit…

1 kedvelés

Nem rontasz el semmit. Azért állítható, hogyha nehezen éri el a tank a modot akkor kitekered picit és kész. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Pl az hildánál sokkal kijjebb áll mint az ares 2-nél…

3 kedvelés

Tudom, az számomra is fura volt, de szerintem csak biztosra mentek, hogy minden moddal jól kontaktoljon.

3 kedvelés